Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2021, 12:17
Gorzka czekolada jest najlepsza.
Odpisz
7 września 2021, 19:01
@Czaderek07: czekolada bez słodkości to gówno
Odpisz
7 września 2021, 19:19
@kutan: Ty wiesz, że czekolada mleczna to w połowie cukier? Najwięcej kakao jest w gorzkiej. I jeśli nie podoba Ci się moja opinia, to nie musisz się o to stać obowiązkowo.
Odpisz
7 września 2021, 22:28
@kutan: czaderek ma rację gorzka to ta prawdziwa potem mleczna a na końcu biała
Odpisz
8 września 2021, 06:07
@dominiussmarinet: biała to nawet nie jest czekolada. Tylko tłusz i mleko, zmieszane z cukrem.
Odpisz
9 września 2021, 15:33
@Czaderek07: ludzie lubiący goszką czekoladę do downy
Odpisz
9 września 2021, 15:34
@Czaderek07: biała czekolada naj
Odpisz
Edytowano - 9 września 2021, 15:57
@kutan: ojojoj. Ktoś tu chyba poluje na czerwone. I jakby co, "gorzką" pisze się przez "rz", a nie przez "sz" XD. A poza tym mówiąc, że ludzie którzy lubią gorzką czekoladę to downy, zdradziłeś, że masz nie więcej niż 12 lat.
Odpisz
9 września 2021, 16:17
@Czaderek07: ten tłuszcz jest kakaowy
Odpisz
9 września 2021, 16:17
@dominiussmarinet: no tak, ale samego kakao jest tam najmniej.
Odpisz
9 września 2021, 16:19
@kutan: mam pytanie czy jesz ciasto czekoladowe lub jakiekolwiek wypieki z czekoladą
Odpisz
9 września 2021, 16:21
@dominiussmarinet: on co już nie odpisze. Wysrał to co miał i już spie....ił, bo się boi, że go nasze argumenty przygniotą.
Odpisz
9 września 2021, 16:22
@Czaderek07: może mi odpowie poczekam i napiszę ci jak coś bo mam zajebisty argument
Odpisz
9 września 2021, 16:28
@dominiussmarinet: Chyba nawet wiem jaki.
Odpisz
15 września 2021, 20:03
@dominiussmarinet: poprostu nienawidzę gorzkiej czekolady bo dla mnie smakuje jak ogórek i mleko😳
Ale jak lubisz to ok ale ja wolę słodkie
Odpisz
15 września 2021, 20:03
@Czaderek07: chłopie ty masz mniej argumentów nisz ludzie z memasika
Odpisz
15 września 2021, 20:13
@kutan: ale jesz wypieki czekoladowe?
Odpisz
15 września 2021, 20:29
@kutan: ortografia nadal zj...na
Odpisz
15 września 2021, 20:30
@Czaderek07: ta i argumenty tak samo
Odpisz
7 września 2021, 12:33
Gorzka czekolada najlepsza
Odpisz
7 września 2021, 19:00
@AdeptusAstartes: Tfu
Odpisz
7 września 2021, 22:30
@kutan: sądząc po twym profilowym jesteś kidem który nie zna się na czekoladzie
Odpisz
Edytowano - 8 września 2021, 00:04
@AdeptusAstartes: Chłopaki z buraków zawsze śmieszom
Odpisz
8 września 2021, 07:07
@kutan: jeśli nie podoba ci się moja opinia, to nie musisz się o to srać obowiązkowo.
Odpisz
15 września 2021, 20:01
@dominiussmarinet:
Odpisz
7 września 2021, 13:19
Tak w ogóle, skoro istnieje mleczna z nadzieniem to czemu nie ma białej czekolady z nadzieniem?
Odpisz
7 września 2021, 21:16
@Oliwier256: "to rasizm" XD
Odpisz
7 września 2021, 15:09
Z jakiego to filmu
Odpisz
7 września 2021, 16:01
@Heherbata: Z serialu, Chłopaki z baraków/Trailer Park Boys
Odpisz
7 września 2021, 13:08
Przed chwilą jadłem gorzką czekoladę wawel i była zapakowana jak zwykła
Odpisz