Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iphonix

7 września 2021, 21:46

komentarz obrazkowy

Avatar Jadczukov

7 września 2021, 21:38

No ta, wpuśmy małą garstkę
I jeszcze jedną małą garstkę
I jeszcze jedną
I taką malutką jeszcze
>powtórz

europa zachodnia moment

Avatar Pan_Brzoza

7 września 2021, 21:33

Akurat czwarta fala jest mocno naświetlona

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 11:33

Nie żeby coś, ale ta "mała garstka u uchodźców" może stać się wielką falą. Chyba nie muszę przypominać co było w Europie Zachodniej kilka lat temu

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 19:34

Nie żeby coś, ale mam wrażenie, że większym problemem może być m. in. za🅱️ierdalająca inflacja czy też obecna sytuacja w szkole i służbie zdrowia, niż garstka imigrantów, których i tak nikt nie wpuści. Znaleźli sensację i przykrywają nieudolność swojego systemu.

Avatar SCP_173

7 września 2021, 19:47

służba zdrowia ma lepiej niż chociażby rok temu więc to już się ludziom znudziło
Szkoła to bagno od czasów Prus w Polsce więc to się przejadło
A inflacja wymaga wytłumaczenia bo inaczej ludzie myślą "ha co z tego że ceny rosną jak ja zarabiam więcej" i mają wysrane
Ta grupka kebabów natomiast spowodowała takie napięcia wewnątrz kraju i takie burdy międzynarodowe że tematy się nie kończą
Opozycja która odstawia cyrki też nie pomaga zwrócić uwagi na resztę problemów

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 19:48


Ale ty rozumiesz, że jak ich przyjmiemy to Białoruś przywiezie ich jeszcze WIĘCEJ i to już nie będzie kilku imigrantów a kilkaset tysięcy

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 19:50

Tak, rozumiem, ale wydaje mi się, że jak PiS jest u władzy to ich NIE przyjmiemy. Tak dla wiadomości, ja też jestem przeciwko przyjmowaniu hordy imigrantów.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 19:51

I wydaje mi się, że mamy ważniejsze sprawy niż jacyś imigranci po drugiej stronie kraju.

Avatar Kolo_killer

7 września 2021, 20:04

finlandia parę dekad temu wpóściła 30 osób. Teraz mają kilkadziesiąt tysięcy. A ta sprawa to tylko wabik na debili. Tak jak aborcja

Avatar
Konto usunięte

7 września 2021, 20:06

@Kolo_killer: Chyba coś się popsuło i mojego poprzedniego komentarza nie widać, to powtórzę jeszcze raz. Też NIE jestem za przyjmowaniem imigrantów. Po prostu stwierdziłem, że mamy ważniejsze problemy na głowie.

Avatar Kolo_killer

7 września 2021, 20:03

Avatar DorjanOllo

Edytowano - 7 września 2021, 13:18

Lol zastanawia mnie dlaczego Towarzysz_Boniacz89 mnie zablokował, bo wsm przypominam to sobie tylko jak próbuję dać zielonkę jego komentarzowi lol

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pozdrawiam świetliki

Znak czasów

Nieuczciwa ocena

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka