Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Phi!
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2021, 21:24
Mi dziś kolega siostry powiedział że jestem wiedźmą
Odpisz
10 września 2021, 01:24
@Tinna: W takim razie przynajmniej wiedźmą z przeuroczym kotełkiem na profilowym ;)
Odpisz
Edytowano - 10 września 2021, 07:11
@Towarzysz777: nie mogę się nie zgodzić, Towarzyszu777
Odpisz
10 września 2021, 07:58
@Czaderek07: mój koteł ci nie pasuje?
Odpisz
10 września 2021, 08:26
@Czaderek07: czaderku tłumacz się
Odpisz
Edytowano - 10 września 2021, 08:51
@Tomak: wtf powiedziałem że nie mogę się nie zgodzić. Czyli że się zgadzam z Towarzyszem777
Odpisz
10 września 2021, 08:55
@Czaderek07: Mój błąd Czaderku, wybacz proszę mi oraz Tinnie.
Odpisz
10 września 2021, 09:49
@Tomak: XD. Wybaczam.
Odpisz
10 września 2021, 10:27
@Czaderek07: Dziękujemy Ci Czaderku.
Odpisz
10 września 2021, 11:27
@Tomak: XDDD
Odpisz
10 września 2021, 11:28
@Czaderek07: Czaderku o co Ci chodzi?
Odpisz
10 września 2021, 12:54
@Tinna:
To już można na stos? Niby z wychowania Katolik, ale też chciałbym się pobawić.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2021, 12:58
@dustin2001: Nie można na stos, Czaderek nam przecież wybaczył.
Odpisz
10 września 2021, 13:00
@Tomak: Ale... Ale... To wiedźma jest! A protestanci palili wiedźmy nie bez powodu!
Odpisz
10 września 2021, 13:01
@dustin2001: Popatrz na jego profilowe, jak go spalimy to będzie jednego słodkiego kitku mniej na jeja...
Odpisz
10 września 2021, 13:02
@Tomak:
Jej profilowe? Wybacz, ale litość nie ma sensu. Raz zrobisz wyjątek, będziesz musiał za każdym razem...
Odpisz
10 września 2021, 13:04
@dustin2001: (jej*) Litość ma sens, ale tylko dla kotków. Jakby tam miała chichałę albo innego psa, to wtedy wyrok śmierci gwarantowany.
Odpisz
10 września 2021, 13:05
@Tomak: W tym rzecz... Ja nie czuję takowej litości. Niezależnie czy to kot, czy człowiek, czy nawet półbóg...
Odpisz
10 września 2021, 13:07
@dustin2001: Ale koty to przecież nawet wyższe rangą są od samego Boga. Wybacz jej proszę dustinie2001.
Odpisz
10 września 2021, 13:56
@Tomak: Niech tak będzie. Wybaczam.
Ale następnym razem będzie stryczek i stos.
Odpisz
10 września 2021, 14:15
@dustin2001: mnie się nie da spalić
Odpisz
10 września 2021, 14:51
@Tinna: Raduję się z tegoż powodu.
Odpisz
10 września 2021, 14:52
@Tomak: ojj jeszcze nie wiesz o mnie nic... Kiedyś chłopacy żucali we mnie kasztanami a nawet z metra nie trafili.. zgadnij dlaczego..
Odpisz
10 września 2021, 14:53
@Tinna: bo kotki to zgrabne dupy i unikają
Odpisz
10 września 2021, 14:56
@Tomak: yyy no nie w rzeczywistości ja nie kotelek a chciałabym.. jestem wiedźmą i magia działa
Odpisz
10 września 2021, 14:59
@Tinna: a ja cię broniłem heretyku
Odpisz
10 września 2021, 14:59
@Tomak: hah.. na daremno
Odpisz
10 września 2021, 15:00
@Tinna: dustinie2001 szykuj ten stos, skoro nie kicia to nie ma ratunku
Odpisz
10 września 2021, 15:04
@Tomak: Czekaj co? Przecież ja kotełkiem jestem
Odpisz
10 września 2021, 15:11
@Tinna: o nie nie, drugi raz się tak podejść nie dam, będziesz się palić, dustin już tego dopilnuje
Odpisz
10 września 2021, 15:12
@Tinna: właśnie się wkopałaś. Cała Polska idzie po Ciebie. *Odgłosy zbliżającego się rozwścieczonego tłumu*
Odpisz
10 września 2021, 15:41
@Czaderek07: nie spalicie mnie nawet jak polejecie mnie benzyną
Odpisz
10 września 2021, 15:48
@Tinna: A kto mówi, że polejemy cię benzyną? Wsiadaj w pociąg, zapraszamy do Freddy's Fazbear Pizzeria Simulator.
Odpisz
10 września 2021, 10:16
Niedawno oglądałem meksykańskiego Belzebuba i Szatan, a nie jakiś losowy demon, opętał mężczyznę w drugiej części filmu
Odpisz
10 września 2021, 05:19
A "Demony" z 2012 roku? Tam 4 demony które opętały matkę głównej bohaterki, przeniosły się kolejno nie tylko na bohaterkę, ale też na dwóch księży egzorcystów, brrr i chyba też kamerzystę, który towarzył im w kręceniu.
Odpisz
10 września 2021, 03:32
Może to z uwagi na wypijanie dużych ilości alkoholu?
Odpisz
9 września 2021, 22:46
Easy. "Rytuał" z Anthonym Hopkinsem.
Odpisz
9 września 2021, 11:34
Bo my po prostu jesteśmy odporni na opętanie
Odpisz
9 września 2021, 21:59
@AgnieszkaKielbasowska228: biblia twierdzi że nie.
Odpisz
9 września 2021, 22:16
@MsCrazyAlex: To było kiedyś, teraz są inne czasy.
Odpisz
9 września 2021, 21:23
W filmie zakonnica był
Odpisz
9 września 2021, 13:54
A kto pierwszy dał się skusić szatanowi?
Odpisz
9 września 2021, 15:33
@rumcajschr: k*bieta
Odpisz
9 września 2021, 21:47
@rumcajschr: k*bieta, więc no, ja nic nie sugeruję...
Odpisz