Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2021, 21:22
ja mam grafik 3/4 i 4/3 (zmiana co tydzień) po 12 godzin i jest spoko..
Odpisz
13 września 2021, 07:34
@Maly_KSIAZE: właśnie odkryłem jaką popierdółką jestem i nie rozumiem o co chodzi z 5/2 czy 3/4 czy 4/3
Odpisz
13 września 2021, 09:27
@Errror_Sans:
Po lewej stronie ile dni w tygodniu za.....*lasz do roboty a po prawej przeciwieństwo
Odpisz
13 września 2021, 20:26
@Errror_Sans: to znaczy, że mam zmiany 3 dni pracujące i 4 dni wolne, a w następnym tygodniu 4 dni pracujące i 3 dni wolne.. biorąc pod uwagę przepisy prawne panujące w kraju, w którym pracuje wychodzi mi średnio 40,25 godziny tygodniowo :)
Odpisz
Edytowano - 14 września 2021, 07:30
@Maly_KSIAZE: kiedyś w szkole słyszałem że dzień pracy to 8 godzin
Odpisz
14 września 2021, 20:19
@Errror_Sans: pełny etat to 40 godzin i tak się utarło, że się pracuje 5 dni po 8 godzin, ale ja na ten przykład mam 2 tygodnie różne i moja średnia wychodzi 40,25 godziny tygodniowo (tak, wiem, że (3*12+4*12)/2 nie daje 40,25, ale to już inna matematyka wchodzi w grę..)
Odpisz
12 września 2021, 21:19
Pracoholicy jacyś
Odpisz
13 września 2021, 01:08
@Tinna: Nie, zwykłe szare ludzie.
Odpisz
12 września 2021, 22:10
No cóż, ja właśnie skończyłem piąty dzień z rzędu po 12h
Nie mogłem narzekać, bo miałem zmianę z typem co miał 10 takich dni z rzedu
Uh
Odpisz
12 września 2021, 21:08
Grafik 3-4/12 jeszcze rozumiem
Ale że 5 dni w tygodniu po 12 to już przesada. Nie jest to dobre zarówno z punktu widzenia pracownika jak i firmy - w takim trybie pracownik przestaje być wydajny
Odpisz
12 września 2021, 21:18
Moja mama ma 4/3 na 12 godzin, ale inaczej się nie da, bo praca tak ...jowa, że pracowników brakuje.
Plus 3*12=36 Podczas gdy pracodawca zwykle wymaga 40 godzin tygodniowo, więc podałeś za niską wartość.
Odpisz
12 września 2021, 21:34
@Darwidx: Nie mówię że musi być stałe 3/12. Osobiście w pracy mam właśnie tryb 3-4 dni po 12 godzin i wychodzi prawie 200 w miesiącu
Odpisz