Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jackdaw

16 września 2021, 08:23

Zależy na co szkoła przeznacza pieniądze, my mamy nie działającą fontannę na podwórku, ale za to papier (biały!) i mydło są zawsze

Avatar nwmjakomdacnazwexd

21 września 2021, 16:05

@Jackdaw: ja pitole macie biały papier?! :O
słyszałam legendy że u nas w jednej kabinie w dolnej części szkoły, czyli tej dla małolatów jest taki

Avatar Ksiondz

15 września 2021, 19:23

Ja pamiętam jak w szkole naprawdę musiałem ale papieru jak zwykle nie było to musiałem użyć kartki z zeszytu (na szczęście miałem plecak w kabinie bo to był koniec lekcji)

Avatar tomzizek2

16 września 2021, 08:33

@Ksiondz: Dlatego zawsze mam w razie czego chusteczki.

Avatar Koksik2020

16 września 2021, 07:57

U mnie toalety to opuszczone mokradła, dzieci na ich strefie mażą gównem po ścianach, jest naszczane na podłodze, w pisuarach jest gówno, wszędzie smród i schadzki palaczy, już nie przypominając o tym, że papier suchy, nie napodłodze tylko w popakowaniu to do słownie rzadkospotykany rarytas

Avatar BETA_5

Edytowano - 16 września 2021, 07:07

U mnie w szkole jak poszedłem za potrzebą to odkryłem że kibel sobie normalnie stoi a klapa leży obok

Avatar Srampodbiedronko

15 września 2021, 20:54

U nas w budowlance są luksusowe kible, jak w jakimś hotelu

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 września 2021, 07:50

Zawsze mnie ciekawiło czym się różni prywatna szkoła od publicznej i już widze że tam mają luksusy

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 września 2021, 09:34

@BardzoOryginalnaNazwa: Nie luksusy tylko prawidłowe wyposażenie

Avatar
DzikiZbik

15 września 2021, 20:41

@AgnieszkaKielbasowska228: To wiele mówi o wyposażeniu szkół w Polsce. Jeśli ludzie za luksus uważają mydło i papier toaletowy, to już jest naprawdę słabo.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

15 września 2021, 20:45

Mówi to tyle, że się przyzwyczailiśmy i za normę uznajemy ich brak.

Avatar Envrei

15 września 2021, 19:26

Pamiętam jak poszedłem do szkoły prywatnej i wiecie co?
Tam też nie było papieru (ale mydło już tak)
No ok nie było bo swoźny się pochorował i nikt nie uzupełnił ale fakt pozostaje

Avatar plastikowy_dinozaur

15 września 2021, 19:07

Ja pamiętam jak do mojego gimnazjum przyjechała dostawa papieru do dupy. W przyczepie leżały dwie palety: szarej strajtaśmy z recyklingu oraz piękna biała, puszysta i miękka jak jedwab paleta papieru toaletowego. Zgadnijcie która z tych była dla uczniów, a która dla nauczycieli.

Avatar zielonydom

15 września 2021, 19:21

@plastikowy_dinozaur: Biała dla nauczycieli, co nie?
U mnie nasz męski był niebieski, nauczyciele cały czas nas upominali bo ktoś zawsze obsikiwał deskę / podłogę / ścianę albo wszystko, jedna kabina na parterze zamknięta od środka, ale za to na parterze łatwo uciec, wystarczy wspiąć się na stary kaloryfer i wyskoczyć przez okno.
Wracając do tematu, tak wyglądał nasz kibel plus szary papier. A nauczycieli? Białe ściany, nowy kibel, brak pisuarów używanych jako śmietniki, i ten przeklęty biały papier.

Avatar plastikowy_dinozaur

15 września 2021, 19:25

@zielonydom: i jeszcze kibel nauczycieli, pewnie był zamykany na klucz, żeby hołota nie dostała się do środka

Avatar
Konto usunięte

15 września 2021, 19:16

Nie zawsze jest to prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szczerze to to chyba dziecko jakieś pisało

Teraz to już cię chcę

Namówił

Warto szerzyć tę informację

Zdecydowanie powód do dumy

Tak się to robi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka