Leonardo DiCaprio o Oskarach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2014, 16:04
;* nie trzeba dostać oscara żeby być ***istym
Odpisz
4 marca 2014, 16:14
Nie trzeba mieć oskara, żeby być legendą.
Odpisz
3 marca 2014, 23:39
A za każdym razem ja go nie dostanę, to łzy cisną mi się do oczu.
Odpisz
3 marca 2014, 23:27
Ludzie to jest nagroda z najwyższej półki dla aktorów a DI Caprio gra coraz mizerniej ostatnią jego dobrą rolę widziałem w Django choć też nie była najwyższych lotów raczej ponad przeciętna.
Odpisz
3 marca 2014, 22:48
Nie rozumiem czemu teraz jest taki spam DiCaprio - ktos mi wytłumaczy?
Odpisz
3 marca 2014, 23:22
@saskacz: Znowu nie dostał Oskara.
Odpisz
3 marca 2014, 23:24
@Flyingseeker: to jest powod do zaśmiecania internetu? Co prawda nie jest jak ze smoleńskiem czy Katarzyną W. Ale ile można...
Odpisz
3 marca 2014, 22:52
a tytuł powinien być: "Nie powiedział nigdy polski piłkarz."
Odpisz
3 marca 2014, 22:12
Każdy tak mówi;P
Odpisz
3 marca 2014, 22:04
Dlaczego cudzysłów jest tylko na końcu cytatu?
Odpisz
3 marca 2014, 21:36
Za ten tekst powinien go dostać...
Odpisz
3 marca 2014, 21:04
Ta, jasne.
Odpisz
3 marca 2014, 21:22
Ta mina to ćwiczenie aktorskie.
Odpisz
3 marca 2014, 20:43
Nie może się z tym pogodzić
Odpisz
3 marca 2014, 20:16
Tak się tłumacz xD
Odpisz