Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DerpF1

Edytowano - 9 lipca 2022, 13:24

Rap ma spoko bit, ale ze słowami jest kiepsko

Avatar
Konto usunięte

16 września 2021, 10:43

Rap to nie muzyka lol

Avatar Michu_nie_dus_sie

16 września 2021, 11:01

wdłg mnie rzadko zdarzają się perełki ale większość piosenek to tylko flexowanie się chajsem i nic więcej

Avatar Dawidosalpinos

16 września 2021, 11:19

Rap to po prostu muzyka takich typowych dzieci i sebków

Avatar Orzechowy

16 września 2021, 11:40

@Dawidosalpinos: Rap jako sposób tworzenia muzyki jest dobry. Inna sprawa że ludzie piszą mierne rapsy

Avatar Maly_modelarz15

16 września 2021, 21:23

@Orzechowy: bo jak spojrzysz nieco w przeszłość to jednak więcej dobrych kawałków jest

Avatar
Konto usunięte

16 września 2021, 21:23

POV: Jakiś de*il myśli że polski mumble rap to jedyny rap jaki istnieje

Avatar
Konto usunięte

17 września 2021, 07:26

nie obrażaj siebie tak to nieładnie

Avatar diwadowskyy

17 września 2021, 16:30

jeżeli mowa o polskim to jla najbardziej się z tym zgadzam

Avatar Kicia_to_nie_kot

17 września 2021, 13:29

Zepsuł się od nadmiaru gówna

Avatar maslo123_5

17 września 2021, 09:20

Czasami trzeba ich do tego zmusić

Avatar Nokia_701

17 września 2021, 09:09

Ja bym wolał abbe puścić

Avatar
Konto usunięte

17 września 2021, 07:14

Ekipa lepsz

Avatar loginloginlogin

Edytowano - 16 września 2021, 21:17

Jak kiedyś jakie dzieciaki puściły chüjową muzykę to zacząłem jeszcze bardziej chüjowo do tego śpiewać, i po kilkunastu sekundach wyłączyli XDDDDDDD

Były krzywe spojrzenia, ale warto było

Avatar Annx90

16 września 2021, 22:41

@loginloginlogin: +1 brawo mistrzu 👏🏻

Avatar Gopostal

16 września 2021, 22:59

@loginloginlogin: Kolego, wytłumacz mi, czemu mam na dysku twoje zdjęcie?

Avatar Annx90

Edytowano - 16 września 2021, 22:45

Rozumiem, że ten -1 jest od tego małego dzieciaka co mu głośnik przestał działać, albo pomyłka, bo nie wierze, że ktoś na poważnie to zminusował

Avatar Polakowaty

16 września 2021, 22:11

Jakbym mógł włączył jęki laski z pornola ale żeby to był earrape.

Avatar Godylos5

16 września 2021, 21:26

Mój kolega kupił jakąś podróbkę JBL i rzucał nią w szkolnym kiblu. W końcu pękła, się cała rozwaliła, ale muzyka dalej grała. Później jeszcze wywalił te części od głośnika za okno i dzisiaj je znaleźliśmy u Pani woźnej.

Avatar Geraltzriviv

16 września 2021, 21:24

szkoda głośnika

Avatar
Konto usunięte

16 września 2021, 10:42

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

No to posłuchane

A, okej

Fergus

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka