memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 września 2014, 08:12
W masce wrestlingowej najlepszy
Odpisz
4 marca 2014, 20:52
widać, że photoshop bo pies jest w tej samej pozycji i ma cały czas taką samą minę
5 marca 2014, 14:57
@husky14: Kamera jest inaczej poustawiana, a psy nie stroją min :)
10 sierpnia 2014, 15:33
@Zwierzakowa: oj moj strojii
5 marca 2014, 10:17
I najgłupszy właściciel świata.
5 marca 2014, 08:41
Cierpliwy pies
4 marca 2014, 21:07
Bongo!
4 marca 2014, 20:17
Męczenie zwierząt Zgłaszam to do prokuratury :)
4 marca 2014, 19:52
Widać że martwy w chvj!
4 marca 2014, 19:22
Nie dać do ulubionych, to nie lada wyzwanie.
4 marca 2014, 19:19
to photoshop
4 marca 2014, 19:48
@dede123: Uzasadnij swoją wypowiedź.
26 czerwca 2021, 08:54
@Fantie: nie zrobił tego
4 marca 2014, 19:18
druga część cierpliwego psa:D
4 marca 2014, 19:16
ja fajny :) bardzo bardzo ładny :) i bardzo cierpliwy
@loloja: co ma piernik do wiatraka?
@Nyroe: mąkę :)
4 marca 2014, 19:20
@Nyroe: w wiatraku zawsze się może coś spierniczyć i oba wyrazy mają po tyle samo sylab
4 marca 2014, 19:03
Co jak co, ale ta szisza to lekkie przegięcie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 września 2014, 08:12
W masce wrestlingowej najlepszy
Odpisz
4 marca 2014, 20:52
widać, że photoshop bo pies jest w tej samej pozycji i ma cały czas taką samą minę
Odpisz
5 marca 2014, 14:57
@husky14: Kamera jest inaczej poustawiana, a psy nie stroją min :)
Odpisz
10 sierpnia 2014, 15:33
@Zwierzakowa: oj moj strojii
Odpisz
5 marca 2014, 10:17
I najgłupszy właściciel świata.
Odpisz
5 marca 2014, 08:41
Cierpliwy pies
Odpisz
4 marca 2014, 21:07
Bongo!
Odpisz
4 marca 2014, 20:17
Męczenie zwierząt Zgłaszam to do prokuratury :)
Odpisz
4 marca 2014, 19:52
Widać że martwy w chvj!
Odpisz
4 marca 2014, 19:22
Nie dać do ulubionych, to nie lada wyzwanie.
Odpisz
4 marca 2014, 19:19
to photoshop
Odpisz
4 marca 2014, 19:48
@dede123: Uzasadnij swoją wypowiedź.
Odpisz
26 czerwca 2021, 08:54
@Fantie: nie zrobił tego
Odpisz
4 marca 2014, 19:18
druga część cierpliwego psa:D
Odpisz
4 marca 2014, 19:16
ja fajny :) bardzo bardzo ładny :) i bardzo cierpliwy
Odpisz
4 marca 2014, 19:18
@loloja: co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
4 marca 2014, 19:19
@Nyroe: mąkę :)
Odpisz
4 marca 2014, 19:20
@Nyroe: w wiatraku zawsze się może coś spierniczyć i oba wyrazy mają po tyle samo sylab
Odpisz
4 marca 2014, 19:03
Co jak co, ale ta szisza to lekkie przegięcie.
Odpisz