Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bejz_

17 września 2021, 13:36

W pierwszej klasie czytać nie potrafią? Co k...a?

Avatar Czad99

17 września 2021, 13:40

@Bejz_: PiSowski system edukacji robi swoje...

Avatar Akosz

17 września 2021, 13:40

@Bejz_: nie każdy umie czytasz w wieku 5 lat

Avatar Darwidx

17 września 2021, 15:19

@Bejz_: W pierwszej klasie nauczają dzieci czytać, więc nie ma w tym nic dziwnego.

Avatar Bejz_

17 września 2021, 15:25

@Darwidx: Jest.
Ja umiałem czytać w przedszkolu, mój sąsiad się uczył czytać jak miał iść do pierwszej klasy, żeby już umieć wtedy. Umienie czytać przed pójściem do szkoły nie ma żadnych minusów, a plusów sporo więc imo jak rodzice dziecka nie nauczyli czytać to są ...jowymi rodzicami.

Avatar Darwidx

17 września 2021, 15:51

@Bejz_: Mnie rodzice nie uczyli i tak samo ma pewnie z połowa dzieci, więc państwo musi wdrążyć takie kroki skoro rodzice nie potrafią zadbać o edukacje własnych dzieci.

Avatar Lika_PL

20 września 2021, 08:10

@Darwidx: jak ja chodziłam do przedszkola, to tam mieliśmy obowiązek nauki czytania, tak, by w pierwszej klasie znać już wszystkie litery. Teraz słyszałam, że przedszkole już nie uczy praktycznie nic, że ma tylko obowiązek trzymać dzieci do przyjścia rodzica. Nie wiem czy to prawda w 100%,ale jeżeli w większości przedszkoli tak jet, to był to bardzo zły wybór ministra czy kto tam to ustalał. Przedszkole ma przygotować przed szkołą, a nie tylko zabawić przez cały dzień. Trochę wysiłku jak pisanie literek przez chociaż półgodziny, może dwa razy dziennie by nie zaszkodziło

Avatar Czad99

20 września 2021, 09:42

@Darwidx: Ja umiałem czytać w wieku 4 lat, ale wiem, że nie każdy się szybko uczy nowych zagadnień. Przedszkole powinno tego nauczać, a że tego nie robi, to pokazuje, jak system edukacji jest zj...ny od samych podstaw.

Avatar Pan_Brzoza

20 września 2021, 10:02

@Bejz_: Jest połowa września, oczekujesz że już się nauczyły czytać?

Avatar Czad99

20 września 2021, 10:32

@Pan_Brzoza: Nie, oczekuję, że nauczą się przez CAŁE przedszkole, a nie w ciągu miesiąca. To chyba jest oczywiste?

Avatar Bejz_

20 września 2021, 12:16

@Pan_Brzoza: A czy czytałeś co ja pisałem w swoim drugim komentarzu w tym wątku?

Avatar Pan_Brzoza

20 września 2021, 14:21

@Czad99: Nah, odpowiadałem na pierwszy nie czytałem reszty ;d

Avatar Murarzowa

20 września 2021, 16:51

@Darwidx: ja mając 8 lat przeczytałam władcę pierścieni kek

Avatar Darwidx

20 września 2021, 17:59

@Murarzowa: Fajno, sam przeczytałem całą serię Harrego Pottera w wakacje gdy miałem 7 lat, bo jak już się nauczysz to leci.

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20 września 2021, 18:02

@Darwidx: uczą *

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20 września 2021, 18:03

@Bejz_: umiejętność czytania *

Avatar Bejz_

20 września 2021, 18:09

Avatar Darwidx

20 września 2021, 18:16

@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: Obie formy są poprawne, pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20 września 2021, 19:17

@Bejz_: co

Avatar Bejz_

20 września 2021, 19:22

@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: To co Pan Darwid powiedział

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20 września 2021, 20:35

@Bejz_: nieeee

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2024, 04:28

@Bejz_: PO rządzi to dzieci nie umieją czytać

Avatar Pan_Brzoza

19 sierpnia 2024, 20:32

Zgubił się pan w losowych?

Avatar Vikusxxx

4 marca 2022, 22:38

Moj młodszy brat się nauczył czytać w przedszkolu

Avatar Geraltzriviv

20 września 2021, 17:15

kim jest nawiedzona

Avatar gaandzia

17 września 2021, 13:41

Obrazki będą oglądać

Avatar Ignisus

20 września 2021, 08:37

@gaandzia: Moja książka do religii w 1 klasie miała dużo obrazków i nauczycielka dużo nam z tego czytała

Avatar Konar_Brzozowy

Edytowano - 20 września 2021, 10:02

@Ignisus: Ja w pierwszej klasie miałem trochę problem z czytaniem mimo nauki tego w przedszkolu np. "jest" czytałem "ji-eS-'t". Więc żeby się nauczyć czytać tato dał mi "węża morskiego" Verne... I tak nauczyłem się płynnie czytać.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2021, 08:44

W pierwszej klasie, w wieku sześciu lat, nie potrafią czytać?...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Za co ta premia

Tymi się chodzi

Północne Węgry

Ładne rzeczy

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka