Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

12 października 2021, 16:24

Tak, jak chodziłeś do szkoły to były pity, oczywiście

Avatar DaveAfton

17 września 2021, 17:40

Na PP w szkole średniej jest rozliczanie pitu chłopie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Gondol037

26 września 2021, 22:22

@DaveAfton: u mnie nie było

Avatar Tomasz1977

12 października 2021, 16:23

@Hartio: większość lekcji tak ma

Avatar Czl3k

27 września 2021, 21:19

Pozdrawiamy tutaj wszyscy panią Basię

Avatar stalamed

17 września 2021, 18:51

Nie wiem czemu ludzie mają takie problemy z wypełnianiem pitu ITD

Tam dosłownie pod każdym okienkiem jest napisane co masz w nim w pisać a nawet jeśli nie rozumiesz to żyjesz w świecie gdzie odpowiedź na każde twoje pytanie znajdziesz w kieszeni

Avatar remigiuszkam8

20 września 2021, 10:41

@stalamed: jeśli chodzi o wypełnianie to wiele dokumentów pomimo posiadania opisanych rubryk wymaga wiele domyślania się i dopytywania/doszukiwania się o co chodzi w internecie. Np. jeśli składasz korektę pitu 37 to skąd będziesz wiedział którą opcję zaznaczyć? Poza tym w zależności od tego czy pracujesz, czy posiadasz działalność, czy wynajmujesz komuś mieszkanie albo chociażby czy jesteś rolnikiem to w każdym z podanych przypadków potrzebujesz innego pitu; 37, 36, 28, 38, 6? Ciągle trzeba się pytać kogoś albo szukać na własną rękę. (Zdaję sobię sprawę że nie jest to wybitnie trudne ale pity to tylko przykład. Takich sytuacji pojawia się w życiu wiele)

Avatar stalamed

20 września 2021, 11:05

@remigiuszkam8: chodziłem do technikum ekobomicznego i wypełniałem wiele tego typu dokumentów, to naprawdę nie jest takie skomplikowane jak się wydaje

Avatar Sebzer

17 września 2021, 21:44

co to pit

Avatar
Konto usunięte

19 września 2021, 08:30

@Sebzer: Podatek dochodowy

Avatar Sebzer

19 września 2021, 11:05

to nie było na serio

Avatar
Konto usunięte

19 września 2021, 12:25

@Sebzer: /s

Avatar loginX

19 września 2021, 11:46

W Technikum w drugiej klasie jest coś takiego jak podstawy przedsiębiorczości ubrań się tego uczy.

Avatar Borrioner

19 września 2021, 09:38

Bodajże w ósmej klasie podstawówki na matematyce jest temat podatków, w tym właśnie dochodowego, czyli PIT.
Jednak spodziewam się zaraz komentarzy w stylu:"A na co to komu w takim wieku", "facetka nie umie uczyć" itd.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Przytulaniec

19 września 2021, 10:11

@Borrioner: Pomijają z różnych powodów, są wypaleni, nie chce im się czy cokolwiek innego. Nie zliczę jak wiele razy słyszałem też jak poprostu stwierdzali że coś nam się niby nie przyda z jakiegoś powodu i szło się dalej z materiałem pomijając temat, a nigdy nie widziałem żeby ktoś zgłosił nauczyciela do dyrektora że nie przerabia tematu

Avatar Borrioner

19 września 2021, 10:25

@Przytulaniec: A ja pamiętam lekcje matematyki z podatków i moja nauczyciel oprócz zachwalania programu, że znajduje się w nim taki temat i mówienia o jego przydatności, podkreśliła że to jest bardzo przyjemny temat. Także ja rozumiem o co ci może chodzić, bo ja też miałem nauczyciel w 7 klasie która nie prowadziła lekcji w ogóle, ale myślę że takiego czegoś mogliby jednak nauczyć, bo z tego co widziałem jest to jeden z łatwiejszych tematów dla nauczyciela

Avatar Oliwier256

19 września 2021, 09:38

"Umiesz sinusy, Cosinusy, pierdusy, obliczać obwód koła a PITu ni ...ja sobie nie umiesz wypełnić"

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 19 września 2021, 08:34

Ja miałam tak mało lekcji podstaw przedsiębiorczości (typa często nie było, czy zajęcia z nim dzisiaj będą czy nie to była wielka niewiadoma), że właściwie nie wiem czego się tam uczyliśmy xD
Ale chyba nic o PIT nie mieliśmy

Avatar
bylojuz12

17 września 2021, 18:39

Ja gdy szkoła mnie nie nauczy jak przygotować pogrzeb:

Avatar Darwidx

17 września 2021, 18:04

U mnie szkoła, w końcu technikum ekonomiczne to nie jakieś żarty.

Avatar Bright32

Edytowano - 17 września 2021, 17:47

I tak jakbyś miał rozliczanie PIT-u to i tak byś nie przyszedł na lekcje albo narzekałbyś że nudne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Płać pan

Pozdrawiam świetliki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka