Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kubek221

19 września 2021, 20:52

nie miałem pojęcia że mieszkam na podkarpaciu

Avatar Traktor_is_back

23 sierpnia 2025, 17:40

@kubek221: na moje to Świętokrzyskie

Avatar Foolk_the_cheeseburger

3 października 2021, 14:47

Ale że ja we Wrocławiu mieszkam?

Avatar dominichouse

20 września 2021, 02:39

Wolę Wrocław na Kaszubach niż Warszawę

Avatar ViccyArt

19 września 2021, 19:21

Czyli jednak nie mam poznania na północ od nas...

Avatar Legnicki

19 września 2021, 17:38

Mieszkam w Legnicy, nie myślałem że to Mazowsze

Avatar Geraltzriviv

19 września 2021, 14:11

tak się zastanawiam dlaczego są wymienione nazwy miejscowości ale tylko w Polsce A

Avatar
DzikiZbik

19 września 2021, 15:36

@Geraltzriviv: Bo w Polsce B cieszą się tak nikłym poparciem, że nie opłaca im się tam jechać dla tej grupki, która na nich głosuje.

Avatar Geraltzriviv

19 września 2021, 16:15

o dziwo u mnie było dużo plakatów Trzaskowskiego, a żyję w Świętokrzyskim

Avatar
DzikiZbik

19 września 2021, 17:08

@Geraltzriviv: Jednak Trzaskowski, a Lewica to nie to samo. Zresztą, niskie poparcie, które tam mają nie oznacza od razu, że w trakcie wyborów nie będą tam prowadzić kampanii.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2021, 14:02

lewaki nie umieją w gegre lol

Avatar wywietrznik

19 września 2021, 14:09

dziękuję że powtórzyłeś to o co chodzi w memie. Nie wiem co bym bez ciebie zrobił

Avatar
Konto usunięte

19 września 2021, 16:06

@wywietrznik: nie ma za co, zawsze chętnie wywołam u kogoś srakę

Avatar Heherbata

19 września 2021, 16:38

widać teraz jak wygląda nasze jejaczeństwo. 50 prawicowych / lewakow

Avatar Matiozowiec

19 września 2021, 14:53

tym czasem grafika miała być czysto poglądowa i nie miała przedstawiać miast w ich faktycznym miejscu

Avatar arekarb

19 września 2021, 14:58

@Matiozowiec: nawet poglądowa grafika powinna w jakimś stopniu odzwierciedlać rzeczywistość

Avatar Nanook

19 września 2021, 15:04

@Matiozowiec: Niby masz rację, ale mogli jednak dać te miasta chociaż w dobrych częściach Polski. Bo tak to śmiesznie wygląda

Avatar Hiholatek

19 września 2021, 16:13

@Matiozowiec: Po prostu wybranie Polksi jako grafiki w tle był kiepskim pomysłem

Avatar Matiozowiec

19 września 2021, 16:53

@arekarb: czy ja wiem nie miało to raczej na celu przedstawiać dokładnie gdzie są

Avatar rozwalgo

19 września 2021, 16:00

Mieszkam w Gdańsku. To w województwie małopolskim

Avatar Aserli

Edytowano - 19 września 2021, 15:09

Ha, jak się Wam żyje bez dostępu do morza >:)

Avatar Crln_7

19 września 2021, 15:07

Łęcina

Avatar RommSter

17 września 2021, 17:01

legnica w miejscu warszawy
w sumie to nawet pasuje

Avatar onui2

17 września 2021, 22:35

@RommSter: no ten punkt jak dla mnie nie jest w miejscu Warszawy

Avatar Towarzysz777

18 września 2021, 01:43

@onui2: Jakieś 100 do 150km nad nią

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka