Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 września 2021, 22:12

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości że komunizm nigdy nie był tym czym miał być i że był tylko przykrywką dla zbrodniczego reżimu i że osoby które mówią że "to nie był prawdziwy komunizm", choć używają lekko złych słów, mają trochę racji? :)

Avatar Tomak

21 września 2021, 08:16

Gdyby każdy był komunistą i dobrym człowiekiem świat byłby lepszy chyba...

Avatar Hartio

Edytowano - 21 września 2021, 14:37

@Tomak: Nawet bez części z komunizmem, po prostu, świat byłby lepszy gdyby ludzie byli lepsi, gdyż to ludzie tworzą świat w jakim żyjemy.

Avatar IkarAviator

24 września 2021, 16:48

Idea komunizmu jest tak bezinteresowna i naiwna, że aż utopijna. To po prostu teoria nie miejąca prawa działać w praktyce. Ale tak... komunizm w pierwotnej postaci ma dobre intencje

Avatar reedy7

20 września 2021, 19:35

ZSSR - związek socjalistycznych socjalów radzieckich

Avatar IkarAviator

20 września 2021, 19:49

@reedy7: nie ZSSRaj się :D
Ale masz rację. Literówka... albo proroctwo

Avatar reedy7

20 września 2021, 20:23

Avatar
Konto usunięte

18 września 2021, 08:18

Hymn ZSRR nie jest symbolem Komunizmu, to tak jakby powiedzieć że Konstytucja USA jest symbolem Republikanstwa

Avatar IkarAviator

18 września 2021, 22:50

no trochę tak. Nie widzę, w czym tu błąd, ale możesz mi wyjasnić

Avatar Darwidx

20 września 2021, 19:14

Jest symbolem tak samo jak 500+ jest symbolem partii obecnie rządzącej, symbolem w sensie wywierającym skojarzenia, a nie symbolem literackim czy dosłownym.

Avatar przemek1ni

Edytowano - 18 września 2021, 03:57

Nieprawda, hymn ZSRR jest w domenie publicznej, można go używać jak się chce.
Można co najwyżej mieć prawa autorskie do swojego wykonania tego hymnu, to już inna sprawa

Avatar Sebzer

18 września 2021, 00:59

nniby czyją?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

18 września 2021, 02:00

@Sebzer: Twoją, moją, naszą

Avatar Bartolinise

17 września 2021, 23:44

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka