Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2014, 16:36
putin tu nie wjedzie
Odpisz
4 marca 2014, 14:42
Oj sądzę że czołg nie zwracałby na ten znak uwagi...
Odpisz
4 marca 2014, 14:54
@AresXX22: Nie zwracałby uwagi? On by go zmiażdżył ;-;
Odpisz
4 marca 2014, 15:02
I oto chodzi!
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2014, 19:56
@AresXX22: o kurde! Ty masz rację.
A ja głupi myślałem ze to na serio ...
Odpisz
4 marca 2014, 14:59
A później się okaże że droga jakaś spierdzielona i wszystkie się w czymś zablokują.
Odpisz
4 marca 2014, 13:49
Trzeba będzie wezwać Andrzeja
Odpisz
4 marca 2014, 14:49
@Geodude: Nie, bo się jeszcze chłopak zdenerwuje.
Odpisz