Nie rel, nie chodzę na imprezy, bo jestem introwertykiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Fajnie że odpowiedzieli
Miło z ich strony, śliczne są
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2021, 21:38
Szablon
Odpisz
22 sierpnia 2023, 14:44
@wiedeni: dzięki ci
Odpisz
21 września 2021, 09:08
Imprezy, fuj
Odpisz
19 września 2021, 21:47
nierel
nie ide na imprezy bo nie mam przyjaciol
Odpisz
19 września 2021, 21:48
@Tymek590: Introwertyzm = Brak przyjaciół
Odpisz
19 września 2021, 21:48
@wiedeni: nie?
to ze ktos woli przebywac w samotnosci nie znaczy ze nie ma przyjaciol
Odpisz
19 września 2021, 21:49
@Tymek590: Aż tak ciężko wyczuć ironię?
Odpisz
19 września 2021, 21:50
@wiedeni: prawo poego jest mocna w tym komentarzu
widzialem ludzi na necie co nieironicznie tak mysli
Odpisz