Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2021, 12:51
jajaki spokojnie to tylko mem
Odpisz
Edytowano - 26 września 2021, 05:20
@MrDanonix: Tak wiem, ale jest 5 w nocy, moi znajomi śpią, ja nie mogę, a trochę mi się nudzi, więc:
1. O "fabrykę i trochę stali" też się trzeba postarać. Musisz jeszcze wytrząsnąć m.in. paliwo, plany budowy itp.
2. A co jeśli problemy nie są spowodowane ETOPSem?
3. To, że druga połówka nie polubi znajomych, nie jest problemem kiedy masz tylko ją i żadnych znajomych
Odpisz
26 kwietnia 2022, 20:45
@Useless_Man: czy ty w ogóle wiesz co to ETOPS?
Odpisz
2 listopada 2021, 13:52
W dodatku ze to najzajebistszzy samolot kiedykolwiek
+ Ma 15 000 km zasięgu
Odpisz
20 września 2021, 19:08
Ja tam ani trochę się nie starałom i jakoś mam miłość xD
Odpisz
26 września 2021, 05:22
@MatkaBoskaSowiecka: to się nazywa szczęście. I radzę ci je dobrze wykorzystać, bo niestety miłość jest bardzo ulotna
Odpisz
25 września 2021, 00:30
"ma miejsce na wszystkich Twoich znajomych" - to niestety może być też o dziewczynie...
Odpisz
20 września 2021, 16:32
Ah, OPie, masz mój szacunek
Odpisz
20 września 2021, 16:34
@orzech39: Jakieś nowe zlecenia?
Odpisz
20 września 2021, 16:51
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: Wersja z przyjaciółmi byłaby ciekawa
Odpisz
20 września 2021, 16:56
@Ami_Gami4: poczekaj trochę jem obiad
Odpisz
20 września 2021, 17:14
@Ami_Gami4: https://memy.jeja.pl/799748,kolejny-mem-dla-jejakow.html
Odpisz
20 września 2021, 18:39
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: Dzięki
Odpisz
24 września 2021, 22:03
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: Orzechokajzerka daje questy/zlecenia?
Odpisz
24 września 2021, 22:14
@Konar_Brzozowy: tak. Zrób mema z Wiedźminem
Odpisz
24 września 2021, 22:26
@orzech39: challenge accepted - to jedno może mi wyjść. Tak btw to dzisiaj wróciłem do szkoły po tygodniu choroby i kolega się mnie pyta - dlaczego mnie nie było i co mi aktualnie jest - zacząłem odpowiedź od "aktualnie" i w tym momencie wchodzi Sebastian (ty wiesz który) i kończy "aktualnie to on przechodzi Wiedzmina trzeci raz na drodze ku zagładzie". Tak więc wróciłem do domu i zmieniałem status na discordzie.
Odpisz
24 września 2021, 22:08
przypomniał mi się mem o 2 jumbo-jetach opowiadających sobie kawały
Odpisz
24 września 2021, 22:05
*miejsce dla wszystkich twoich znajomych i Al-Ka'idy
Odpisz
Edytowano - 24 września 2021, 20:40
"troche stali"
Odpisz
24 września 2021, 19:04
Meme antyspołeczny
Odpisz
20 września 2021, 18:01
Aby robić proste kreski w paincie przytrzymaj SHIFT podczas robienia linii
Odpisz
20 września 2021, 16:36
jakich znajomych?
Odpisz
20 września 2021, 16:37
@Kemono16: dobre xd
Odpisz
20 września 2021, 17:10
@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: Dzk
Odpisz
20 września 2021, 17:03
A miałeś przynajmniej jedną z tych rzeczy?
Odpisz
20 września 2021, 16:45
Zamiast stali powinno być duraluminium :3
Odpisz