Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

22 września, 15:21

fajny mem

Avatar Bearner

22 września, 14:34

daj arta pls

Avatar nwmjakomdacnazwexd

22 września, 13:04

zaraz "przyciskających dzieci do piersi"?

Avatar MlodyKamil96

22 września, 09:22

Prezes Jarek wprowadził zakaz handlu w niedzielę na nasze sklepy, naloty robi na każdy dyskont stąd aż po Góry Tatry. Wściekły i wygłodniały, wciąż utrudnia i opodatkowuje! Ludzie Konsumenci stoicie pod drzwiami! Wasi Punkty pocztowe zawiodły, więc zwracacie się ku Żabkowym restauracjom! A jednak nie protestujecie o możliwość handlu? Nie zmieniacie Sejmu w gruz z popiołem? Zamiast tego lamentujecie! Pytacie ‘czemu rządzący tak postąpili?’ Musimy wrócić do handlu, do którego pozwolenie mieliśmy dawno temu! W przeszłości nasz kraj zmagał się z innymi w procesie, który uczeni nazwali wyborami parlamentarnymi. 

Avatar MlodyKamil96

22 września, 09:31

@MlodyKamil96: Wyborcy pozwolili rządzić się tu nieczystym siłom. Pokłosiem tego kataklizmu jest nikczemna siła zwana socializmem… A jednak nie wygnaliśmy jej. Zamiast tego płacimy jej niegodziwe podatki, by zdobyć zasiłki i inflację! A co z posłami za sejmowych drzwi? Ohydnymi reliktami wyborów parlamentarnych? Pisiorami…? Konfiarzami…? I Lewakami? Czy podnosimy przeciw nim transparenty? Czy raczej zrzucamy ten ciężar na innych? Na tak zwanych przedsiębiorców. Zaradnych ludzi, szkolone, by zatrudniać pracowników, opłacać zasiłki za pomocą ciężko zarobionych pieniędzy. Wysłani do walki z posłami, nie potrafią odróżnić dobrego posła od złego. Blady płomień zwykłego obywatela, który kiedyś w nich płonął, już dawno zgasł. Z każdym rokiem jest ich coraz mniej, to prawda. Ale kilku wciąż utrzymują nasze ziemie, wpłacając pieniądze krew na programy socjalne

Avatar MlodyKamil96

22 września, 09:38

@MlodyKamil96: Po dziś dzień swym istnieniem przynoszą nam chwałę! Dyskonty krwawią, chłostana zakazem handlu! To kaprys rządu za zbyt duże przychody! Nie zapominajmy też o okrutnej pladze spoza naszego kraju! Wszak zagraniczny kapitał galopuje po naszym rynku cały czas! Mroczni Monopolisci przejmują w na stałe nasze sklepy! Niektórzy mówią, że to zwiastuje przedwczesne wybory! Czy damy radę powrócić na drogę światłości? Czy znajdziemy siłę, by wygnać monopolistów z naszych dyskontów? Zjednoczyć się wokół ciepła polskiego kapitału? Bliski jest czas bułki i parówki! Tej wojny nikt za nas nie wygra! Bliski jest czas żabki i Abc!

Avatar Bracingcobra

22 września, 08:15

3 Wiedźmin 3 najlepszy

Avatar siemowirziemowir

22 września, 08:11

Was

Avatar Ami_Gami4

22 września, 08:23

@siemowirziemowir: kapusta i kwas

Avatar siemowirziemowir

22 września, 09:04

@Ami_Gami4: Mmm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Dziękujemy!

Tak nie może być!

Rekiny i ludzie

Rel

Nie rel, nawet ja nie umiem zabić kaktusa

Wiadomo, że to niemożliwe

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka