Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2021, 02:15
Te puchate pszczółki od bee queen są słodkie póki z nimi nie walczysz
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:38
@KatolickiRycerz: pszczele granaty są spoko na początku (tak samo pszczeli pistolet)
Odpisz
24 kwietnia 2022, 17:05
@Pan_Jazzie: Tak
Odpisz
24 września 2021, 14:58
Zenith fan VS 1.3.5 z modami enjoyer
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:39
@Arceronth: Zenith fan vs Terrablade enjoyer
Odpisz
7 kwietnia 2022, 19:56
@Pan_Jazzie: Star wrath enjoyer
Odpisz
7 kwietnia 2022, 20:14
Odpisz
17 października 2021, 06:50
P O T Ę Ż N E P S Z C Z O Ł Y
Odpisz
26 września 2021, 19:49
so true
Odpisz
Edytowano - 25 września 2021, 07:47
pszczoły w BSS
Odpisz
24 września 2021, 20:27
Jeszcze Walterem pszczoły w dst to dopiero koksy
Odpisz
22 września 2021, 15:59
Finałowy Boss z terrari : Twórca wszystkich terrorów które spadły na świat, uwolniony z Księżycowego więzienia. Jest niczym bóg a jego moce nie znają granic.
Tymczasem pszczoły w tym jednym dziwnym pomieszczeniu speedrunerów :
Odpisz
24 września 2021, 12:36
@MrAtencja: moon lord jest trudny do pokanania za 1, może 2 razem a potem to już na luzie. A wydaje mi się, że każdy kto gra w terrarie musi go pokonać po kilka razy na jedną postać, bo bez tego nie da się ogarnąć Zenitu.
Odpisz
24 września 2021, 14:05
@MsCrazyAlex: to tym bardziej brzmi jakbyś opisywał normala
Odpisz
24 września 2021, 19:05
@MsCrazyAlex: On jest łatwy do pokonania, o i zapomniałeś dodać że na normalu jest łatwiejszy (bo pewnie opisywałeś normala)
Odpisz
24 września 2021, 17:17
Pszczoły w arku to największe pi..y
Odpisz
24 września 2021, 16:23
Pszczoły w Valheim
Kto grał/oglądał, ten wie
Odpisz
24 września 2021, 16:47
@Nirvi5570: tak
Odpisz
24 września 2021, 12:16
Pszczoły w Skyrim rozpieprzyły grę....
Odpisz
24 września 2021, 14:05
@Mikrus19: widzę, że ktoś ogląda Tvgry.
Odpisz
24 września 2021, 14:31
@Czaderek07: Ja po tym filmiku odpaliłem Skyrim na nowym komputerze i zaczęło wszystko się trząść skakać itd. ale okazało się że to przez za dużą ilość Hz w monitorze i jak się zmieni na 60 to działa normalnie.
Odpisz
24 września 2021, 14:55
@Czaderek07: Każdy odcinek... Często wracam też do filmików sprzed lat....
Odpisz
24 września 2021, 15:56
@Mikrus19: prawilny widz.
Odpisz
24 września 2021, 15:18
taaaa.. bo nie znacie pszczoły ze skyrima xD
Odpisz
24 września 2021, 14:58
Ogólnie to kupiłem dont sterve together i ciągle ginę po kilku dniach. Polecam gorąco
Odpisz
24 września 2021, 12:26
Wystarczy Abigail i przy ulu agresywnych pszczół można formie miód
Odpisz
24 września 2021, 13:30
Chodzi Bee queen
Odpisz
Edytowano - 24 września 2021, 12:32
Akurat w don't starve to wszystko chce cie zaj...ć, łącznie z drzewami w lesie.
.
.
.
Ale w terrari to pszczoły to pi..y. Jak mam pokonać królową, to zwykle nawet nie robię platform bo po chooy.
Odpisz
24 września 2021, 13:29
@MsCrazyAlex: jak grasz na normalu w terce to się nie dziw 😂😂😂😂😂😂
Odpisz
24 września 2021, 13:29
@Igor36: Dokładnie
Odpisz
22 września 2021, 15:35
Arek:
Odpisz
24 września 2021, 12:25
@LOKO30: masno
Odpisz