Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 września 2021, 23:42

to nie tak, że lato jest cieplejsze, tylko wszystko się zaostrza - cieplejsze lata, zimniejsze zimy, mokre miejsca są bardziej mokre, a suche pustynie jeszcze bardziej suche

Avatar pjoterix

23 września 2021, 13:45

no to polska zima chyba nie działa

Avatar
Konto usunięte

23 września 2021, 17:18

@pjoterix: przecież są mrozy po nawet -25 u mnie było w tym roku

Avatar pjoterix

23 września 2021, 17:54

no to nie wiem skąd ty taką temperature wziąłeś, a to że zimy są coraz cieplejsze, przynajmniej w Polsce i Europie, nie jest żadną tajemnicą

Avatar Peroczek

24 września 2021, 09:26

@pjoterix: tak czy siak nie powinno tak być

Avatar Loginamika04

23 września 2021, 19:41

Jaka to animacja?

Avatar Dawidosalpinos

22 września 2021, 20:30

Teraz Rosji to co najwyżej mogą buty wypucować

Avatar
DzikiZbik

23 września 2021, 15:59

@Dawidosalpinos: Jedynie pod względem wojskowym, bo gospodarczo to Rosja do Niemiec nawet nie ma podejścia. Ich gospodarka jest prosta jak budowa cepa, opiera się w zasadzie tylko na eksporcie ropy i gazu. Przez to jest mniej zyskowna od gospodarek bardziej zaawansowanych technologicznie. Niemcy mają jedną z najbardziej złożonych gospodarek świata (konkretnie to trzecią w roku 2015). O różnicy poziomu życia w tych krajach nawet nie ma co wspominać.

Avatar HusariaTV

22 września 2021, 20:29

Nie dla psa
Bo im cieplejsze lato
Tym mroźniejsza zima

Avatar
bylojuz12

22 września 2021, 20:10

woofderwaffe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oldjedai
Dodane przez: Oldjedai

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka