Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

23 września 2021, 01:34

tymczasem nieskończone zwoje 5

Avatar Czaderek07

24 września 2021, 07:47

@Sebzer: rel

Avatar Polalak

24 września 2021, 07:59

@Sebzer: starsze zwoje

Avatar Hartio

24 września 2021, 14:22

@Sebzer: Endless Scrolls 5

Avatar Sebzer

25 września 2021, 02:26

@Hartio: chodzi o to że ciągle wydają tę samą część

Avatar Rebelian_Chaosu

24 września 2021, 10:27

Tym czasem team fortress 2

Avatar Crln_7

24 września 2021, 03:55

Dopóki ludzie pompują tam kasę, nie będzie GTA VI

Avatar polska_cebulka

22 września 2021, 23:31

k...a oni nieironicznie wydali tą gre na ps5

Avatar DAVJD

24 września 2021, 00:37

@polska_cebulka: gta v to taki skyrim. Wydawane na wszystko i przy każdej okazji

Avatar Polakowaty

23 września 2021, 22:28

Tymczasem GTA V jest drugą najpopularniejszą grą w historii. Wyżej jest położony tylko minecraft

Avatar Pomiot

Edytowano - 23 września 2021, 22:25

Akurat GTA V nadal jest fajną grą nawet po tylu latach. Tyle możliwości i atrakcji, które robią z GTA V idealnego Sandboxa. Rozumiem iż niektórzy mogą być wkurzeni że Rockstar nadal nie robi GTA 6, lecz trzeba wiedzieć że gdyby GTA V przestało dla Rockstar
dawać pieniądze, to by się do robienia GTA 6 zabrali

Avatar
Mametchi_Pro_Student

23 września 2021, 21:05

GTA 6 wyjdzie w tej dekadzie.

Avatar Obietnica_12

23 września 2021, 21:20

chyba

Avatar
Mametchi_Pro_Student

Edytowano - 23 września 2021, 22:24

@Obietnica_12: Oby tak było.

Avatar Oliwier256

23 września 2021, 06:57

Dostaniemy gta 6 jak wyjdzie jejavit wersja limitowana

Avatar
Konto usunięte

22 września 2021, 23:39

spokojnie, za 2 lata jeszcze będzie specjalna edycja na 10-lecie

Avatar nwmjakomdacnazwexd

22 września 2021, 23:24

bezbrody chad ma inne uszy

Avatar Tymek590

22 września 2021, 23:23

gta 5 wyszlo w 2013 ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

A, okej

Niegrzeczny Oskarek

No to posłuchane

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka