Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

22 sierpnia 2025, 17:33

Boty w Unciv be like

Avatar DoktorZarazy

Edytowano - 29 września 2021, 10:03

Ciekawe o jakiej strategii mowa

Avatar Ogladacz

29 września 2021, 11:14

@DoktorZarazy: prawdopodobnie civ 6 albo Hoi4

Avatar JAMAN11

29 września 2021, 19:06

@Ogladacz: raczej nie hoi

Avatar
Konto usunięte

29 września 2021, 20:03

@Ogladacz: może humankind

Avatar Ciastekzeshreka

4 października 2021, 22:30

@JAMAN11: dlaczemu nie?

Avatar JAMAN11

11 października 2021, 15:57

@Ciastekzeshreka: bo w hoi raczej rzadko masz atomówki

Avatar Ciastekzeshreka

11 października 2021, 16:17

@JAMAN11: debug nuking robi brrrrr

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 26 września 2021, 13:28

Jejaki, jakie fajne darmowe gry strategiczne polecacie (najlepiej multi)?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2021, 10:10

@Schabowy_nie_mielony: Zaraz będzie rozdawane za darmo Europa universalis więc możesz to

Avatar
Konto usunięte

29 września 2021, 10:14

@Schabowy_nie_mielony: antiyoy na telefon. Bardzo fajna i prosta

Avatar TrueStoryGuy

29 września 2021, 10:18

@Schabowy_nie_mielony: Zależy jakiego typu strategiczne.

Avatar Soberker

29 września 2021, 10:57

@Schabowy_nie_mielony: Jeśli chodzi ci o real time strategy to nie polecę nic, ale gry typu MOBA to też w sumie strategie. Najbardziej lubię Heroes of the Storm, ale to martwa gra, jeszcze całkiem spoko jest Dota 2. Z tych trzech LoL podoba mi się najmniej, ale ma najwięcej graczy więc chyba musi coś robić dobrze, że jest tak popularny. Dota jest najbardziej skomplikowana i trudna do nauczenia. Mniej skupia się na zręcznościowych elementach, a bardziej na strategii. A ponieważ jest tam bardzo dużo postaci, itemków i mechanik, których nie ma w LoLu to jest bardzo dużo rzeczy do nauczenia.

Avatar AdeptusAstartes

29 września 2021, 11:34

chwila to eu4 będzie za darmo?

Avatar rumcajschr

29 września 2021, 11:44

@AdeptusAstartes: Tak, na Epicu w czwartek

Avatar Rysiek_Kordelas

29 września 2021, 17:04

@Schabowy_nie_mielony: podobno "War Selection" jest dobry

Avatar
Konto usunięte

29 września 2021, 17:40

@rumcajschr: ja który kupiłem euIV na steam dzień przed ogłoszeniem darmowej na epicu

Avatar tata113m

29 września 2021, 18:19

przynajmniej mody będziesz miał

Avatar
Konto usunięte

29 września 2021, 20:02

@tata113m: gdyby mi tylko k...a działało i nie wydałbym na to 150 zeta

Avatar Rysiek_Kordelas

29 września 2021, 22:29

możesz zwrócić?

Avatar
Konto usunięte

30 września 2021, 16:41

@Rysiek_Kordelas: o k...a faktycznie

Avatar Czaderek07

29 września 2021, 10:18

Ej Jejaki mam pytanie, a propos strategii. Przymierzam się do kupienia Timberborn, ale nie wiem, czy warto. Podpowie mi ktoś?

Avatar Ksiondz

29 września 2021, 15:43

@Czaderek07: warto

Avatar Czaderek07

29 września 2021, 15:59

@Ksiondz: aha. No ok, Dzięki. Lepsze to niż nic.

Avatar Dziwak

25 września 2021, 19:44

"Ale jebło. Joachim, co to było?"
"XxX$|_@y3rXxX."

Avatar Frostburn164

25 września 2021, 19:34

Avatar najwienkszyrigczownik69

25 września 2021, 16:00

rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Północne Węgry

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka