Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2018, 22:40
I tak właśnie z semestralnego z matmy dostałam 6...
Odpisz
5 marca 2014, 20:11
W poniedziałek miałem klasówkę z muzyki, o której nie wiedziałem, dowiedziałem się na przerwie i próbowałem uczyć się o folklorze. Niestety klasówka była tylko z folkloru polskiego, o którym prawie nic nie wiedziałem. Jakimś cudem dostałem 4. ;-;
Odpisz
6 marca 2014, 12:53
@amekninja555: Ja miałem tak z fizyką. ;_;
Odpisz
6 marca 2014, 15:17
@Flyingseeker: Na fizyce bierzecie folklor Polski i na świecie?! ;O
Odpisz
6 marca 2014, 13:20
ja miałam krasuwke z anglika i dostałam 5 a sie nie uczyłam
Odpisz
6 marca 2014, 13:44
@PaniKanapka: Ale za to z polskiego masz same jedynki...
Odpisz
6 marca 2014, 13:51
@PaniKanapka: ja też jeden.Nie!Dwa razy dostałam 5 z angielskiedo a się nie uczyłam
Odpisz
6 marca 2014, 13:51
@Mateokl: A skąd wiesz?
Odpisz
6 marca 2014, 14:12
@natii67: "krasuwke" "sie", a gdzie zdanie z dużej litery i kropka na końcu?
Odpisz
6 marca 2014, 14:45
@natii67: W 1 klasie to rzeczywiście masz powód do dumy... Ja w 5 klasie (Hejty lecom!) nie uczę się w ogóle ,a dostaje same piątki :*
Odpisz
6 marca 2014, 14:51
@Mateokl: .-. a ja dostaję 6 bez uczenia się.
Odpisz
6 marca 2014, 15:38
@natii67: to super xD
Odpisz
22 marca 2014, 20:39
@Zwierzakowa: co mnie to sipiesze sie to tak pisze!!!!!!!!!!
Odpisz
22 marca 2014, 20:40
@Mateokl: Ale jestem w 3 i mam 11 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
6 marca 2014, 13:43
podstawówka jeszcze ujdzie...spróbujcie tak w 2 albo 3 gim ...
Odpisz
6 marca 2014, 14:48
@baretos: bez problemu po prostu zamiast siedzieć z nosem w telefonie to słuchasz co nauczyciel mówi i wykonujesz jego polecenia
Odpisz