Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar inka_2006

26 stycznia 2018, 22:40

I tak właśnie z semestralnego z matmy dostałam 6...

Avatar amekninja555

5 marca 2014, 20:11

W poniedziałek miałem klasówkę z muzyki, o której nie wiedziałem, dowiedziałem się na przerwie i próbowałem uczyć się o folklorze. Niestety klasówka była tylko z folkloru polskiego, o którym prawie nic nie wiedziałem. Jakimś cudem dostałem 4. ;-;

Avatar Flyingseeker

6 marca 2014, 12:53

@amekninja555: Ja miałem tak z fizyką. ;_;

Avatar amekninja555

6 marca 2014, 15:17

@Flyingseeker: Na fizyce bierzecie folklor Polski i na świecie?! ;O

Avatar PaniKanapka

6 marca 2014, 13:20

ja miałam krasuwke z anglika i dostałam 5 a sie nie uczyłam

Avatar Mateokl

6 marca 2014, 13:44

@PaniKanapka: Ale za to z polskiego masz same jedynki...

Avatar natii67

6 marca 2014, 13:51

@PaniKanapka: ja też jeden.Nie!Dwa razy dostałam 5 z angielskiedo a się nie uczyłam

Avatar natii67

6 marca 2014, 13:51

@Mateokl: A skąd wiesz?

Avatar Zwierzakowa

6 marca 2014, 14:12

@natii67: "krasuwke" "sie", a gdzie zdanie z dużej litery i kropka na końcu?

Avatar Mateokl

6 marca 2014, 14:45

@natii67: W 1 klasie to rzeczywiście masz powód do dumy... Ja w 5 klasie (Hejty lecom!) nie uczę się w ogóle ,a dostaje same piątki :*

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2014, 14:51

@Mateokl: .-. a ja dostaję 6 bez uczenia się.

Avatar PaniKanapka

6 marca 2014, 15:38

@natii67: to super xD

Avatar natii67

22 marca 2014, 20:39

@Zwierzakowa: co mnie to sipiesze sie to tak pisze!!!!!!!!!!

Avatar natii67

22 marca 2014, 20:40

@Mateokl: Ale jestem w 3 i mam 11 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar baretos

6 marca 2014, 13:43

podstawówka jeszcze ujdzie...spróbujcie tak w 2 albo 3 gim ...

Avatar bylejakbylegdzie

6 marca 2014, 14:48

@baretos: bez problemu po prostu zamiast siedzieć z nosem w telefonie to słuchasz co nauczyciel mówi i wykonujesz jego polecenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka