Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wikidoom

1 października 2021, 21:04

Jaki napój? To ewoluuje za szybko

Avatar Michu_nie_dus_sie

1 października 2021, 23:05

@Wikidoom: Zeszyty też są. Zgarniają chajs na wszystkim co się da

Avatar Szpieg_z_Wenus

2 października 2021, 09:01

@Michu_nie_dus_sie: nie no, ale zeszyty muszę przyznać są ekstra zaprojektowane, tylko ich logo na nich to trochę krindż

Avatar
Konto usunięte

2 października 2021, 09:28

@Szpieg_z_Wenus: A w ogóle one serio są ekipy, czy to kolejni ludzie próbujący zarobić na kimś, tak jak coś było z tymi bazarkami co sprzedawały koszulki z ich logo?

Avatar Sirbaloo

11 października 2021, 18:25

to akurat oryginał

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 października 2021, 19:18

@Sirbaloo: Dobrze wiedzieć że jednak są

Avatar Sirbaloo

11 października 2021, 18:24

1. Polej kaktusa strzelającą posypką i sprzedawaj go 2x drożej
2. Stop loda i sprzedawaj go jako napój dwa razy drożej niż lód
3. *ciąg dalszy nastąpi*

Avatar
Mametchi_Pro_Student

1 października 2021, 20:05

Nie polecam.
Smakują TNT.

Avatar UberScooot

1 października 2021, 20:43

eksplozja smaku

Avatar Bilgamingot

1 października 2021, 23:57

@UberScooot: eksplozja radości

Avatar
Mametchi_Pro_Student

2 października 2021, 09:03

@UberScooot: Eksplozja ludzi.
Tyle o tych lodach.

Avatar AxonDeHudin

2 października 2021, 01:12

Virgin lody Ekipy

vs

Chad Kanapki Załogi

Avatar Zpolskijestem0

1 października 2021, 20:50

To była moja myśl o 8.27

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

29 września 2021, 09:02

Ej, ale jakby się zastanowić to zbliżają się zimne dni.
I lodów za bardzo jeść nie można.
A Ekipa musi mieć hajs (ch.., ze mają go tyle, że moga w nim pływać).
Więc uznali ze zrobia napoje, bo czemu by nie, trzeba dalej zarabiać, a poza tym jak do puszek wleją rozpuszczone lody to same zyski, pozbędą się towaru który by tylko gnił nie wiadomo ile
Szczwane bestie
Chociaż widząc jak bylo z lodami wszyscy wiemy jak to się skończy

Avatar Gary_

29 września 2021, 09:43

@BardzoOryginalnaNazwa: Jest zimno a ja dalej jem byle jakie lody.
A zresztą... Znajdę i spróbuję ten napój

Avatar Kolo_killer

29 września 2021, 08:41

Nosz kurła znowu incydent:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szpieg_z_Wenus
Dodane przez: Szpieg_z_Wenus
Tagi: #piwo, #lody, #ekipa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Co to takiego?

Nigdy na to nie wpadną

Nie idź!

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka