Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzykrotny T
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2017, 10:16
*gips man
Odpisz
28 października 2017, 08:08
@Konto usunięte: sory ze tak pozno ale ja prawie nie czulam jak zlamalam reke,dopiero jak po kilku dniach pojawil sie maly krwiak i pojechalam do szpiatala
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:33
Idę złamać sobie rękę
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:43
@Bincia: Nie polecam.
Mega boli.
Odpisz
8 marca 2014, 16:03
ale co? całkiem nie złe mu wyszło .-.
Odpisz
8 marca 2014, 22:37
@Mirek01: Zależy od gustu i własnych umiejętności.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 17:09
@Mirek01: *jej
Odpisz
6 marca 2014, 21:45
Lepsze takie niż żadne
Odpisz