A my się musimy głowić...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2021, 16:43
my dostaliśmy ciasto, i nie wiem czemu ale dostałem depresji po zjedzeniu go
Odpisz
1 października 2021, 11:28
Razem z resztą dziewczyn z naszej klasy zorientowałyśmy się w dniu deadlineu, więc aktualnie zasłaniamy się faktem że wychowawcza jest dopiero w poniedziałek
Odpisz
Edytowano - 30 września 2021, 23:47
U mnie dziewczyny rano zebrały nas w szatni i dały po Tyskie w puszce B)
Odpisz
30 września 2021, 23:22
Czekaj, wy coś dostaliście?
Odpisz
30 września 2021, 22:27
XD wczoraj na wychowawczej pizza była, ale margherity z szynką nie było, tylko 2x pepperoni, pusta i nie pamiętam jakie jeszcze bo było 5 pizz.
Odpisz
30 września 2021, 22:18
Nam ostatnio dały śmieci...
Odpisz
Edytowano - 30 września 2021, 12:28
U mnie w klasie dały czekoladę i magnesy z imionami, ja dostałem z innym imieniem niż mam...
Odpisz
Edytowano - 30 września 2021, 18:18
@Yurasi: Coś zrobiły? To była pomyłka czy miały świadomość? Przeprosiły? Co się wydarzyło? Powiedziałeś im chociaż, może same nie wiedziały? Tyle pytań
Odpisz
30 września 2021, 21:01
@RoyalPigeon: Powiedziałem im o tym, ale raczej nie zrobiły tego świadomie, a to imię i tak nie było jakoś dalekie od prawidłowego (Bartosz, a nie Bartłomiej). W każdym razie przeprosin nie dostałem, tylko jedna powiedziała, że to nie ona wybierała.
Odpisz
30 września 2021, 22:06
@Yurasi: Przykre trochę, ale w sumie mogę zrozumieć, że się pomyliły, bo Bartek mogą mówić, a to tak samo dla Bartosza i Bartłomieja, więc... Ale przykre, że nie przeprosiły
Odpisz
30 września 2021, 19:00
A my nic nie dostaliśmy
Odpisz
30 września 2021, 19:01
@Trupcio_supcio7: bajojajo przyjacielu
Odpisz
30 września 2021, 19:03
@framglin_artysta: wtf kim jesteś
Odpisz
30 września 2021, 19:03
@Trupcio_supcio7: domyśl sie
Odpisz
30 września 2021, 19:04
@framglin_artysta:
Odpisz
30 września 2021, 20:20
@Trupcio_supcio7: łączyłem 1h 15 min i nic nie połączyłem
Odpisz
30 września 2021, 22:01
@Trupcio_supcio7: zhp
Odpisz
30 września 2021, 18:43
Jak można marudzić na pizzę? I w ogóle pytanie do damskiej społeczności. Co można kupić na Dzień Kobiet dziewczynom z klasy, bo to zazwyczaj ja jestem za te prezenty i organizacje odpowiedzialny i nigdy nie mamy z ziomkami pomysłu na te prezenty. Zazwyczaj są klasycznie kwiatki ale to chyba słabe trochę co roku kwiatki chciałbym to zmienić.
Odpisz
30 września 2021, 18:44
@Godylos5: nie ma co za dużo myśleć, niech się zadowolą kwiatami, ot co
Odpisz
30 września 2021, 18:52
@Godylos5: psst, też chcemy pizzy, ale nie przyznamy się, bo wyjdziemy na żarłoki XD
Odpisz
30 września 2021, 21:12
@plastikowy_dinozaur: Ale one nam zawsze fajne, kreatywne prezenty dają, a my no nie mamy pomysłu za bardzo i zawsze dostają po kwiatku.
Odpisz
30 września 2021, 21:49
@Godylos5: Też chcemy pizzy :)
Odpisz
30 września 2021, 20:34
Dzień chłopaka? Coś takiego istnieje?
Odpisz
30 września 2021, 20:18
mnie to ucieszy
Odpisz
30 września 2021, 20:16
U nas zrobiły całej klasie ucztę z własnoręcznie przygotowanym żarciem. Szanuję
Odpisz
30 września 2021, 20:04
Ja nic od dziewczyn z klasy nie dostałem, cóż nie jestem zbyt lubiany
Odpisz
30 września 2021, 19:51
od nas chłopacy dziś dostali czekoladę i długopisy i oczywiście mojej przyjaciółce udało się wyżebrać parę kostek
Odpisz
30 września 2021, 19:34
To istnieją takie dziewczyny, które kupują pizze na dzień chłopaka? U mnie by takie coś nie przeszło
Odpisz