@BetonowyMur: byłem już tam ale niestety nie można tam zdjęć robić, ale klimat jest dobry, z tego co się dowiedziałem to są głównie kości ludzi którzy umarli podczas pandemii cholery a niektóre są z różnych wojen
byłem tam, było fajnie przewodnik powiedział że byliśmy jedną z grzeczniejszych grup bo inne podobno chciały kości wyciągnąć ze ścianek. I ciekawostka pod podłogą podobno jest jeszcze więcej kości i już bardziej starych i zaczynających się rozpadać.
Komentarze
Odśwież28 lipca 2022, 23:01
Ja też tam byłem
Odpisz
23 lutego 2022, 17:15
Byłem i jak otworzyli podłogę, to tam jeszcze tego było pełno
Odpisz
27 listopada 2021, 23:23
Byłem tam
Odpisz
1 października 2021, 08:17
Idealny avek nie ist-
Odpisz
1 października 2021, 08:18
@KufelMleka: Idealnie pixelowy Courbet nie ist-
Odpisz
1 października 2021, 08:23
@DorjanOllo: Idealna nostalgia nie ist-
Odpisz
1 października 2021, 08:35
@KufelMleka: Idealne czasy jeja nie ist-
Odpisz
1 października 2021, 08:37
@DorjanOllo: Idealne dawne ideały nie ist-
Odpisz
1 października 2021, 08:41
@KufelMleka: Idealny autorytet nie ist-
Odpisz
28 października 2021, 02:37
@DorjanOllo: Idealne nocne nawiedzenie nie ist-
Odpisz
28 października 2021, 10:45
@KufelMleka: Idealne przerażenie nocnym nawiedzeniem nie ist-
Odpisz
28 października 2021, 11:23
@DorjanOllo: Idealny niezamierzony efekt nie ist-
Odpisz
3 października 2021, 13:00
Właśnie jestem w sanatorium w Kudowie zdroju i mam zaplanowaną wycieczkę tam
Odpisz
8 października 2021, 20:18
@TheKielbasa: Jak bylo
Odpisz
8 października 2021, 20:19
@BetonowyMur: jeszcze mnie tam nie było, do końca października tam się udam
Odpisz
Edytowano - 17 października 2021, 17:22
@BetonowyMur: byłem już tam ale niestety nie można tam zdjęć robić, ale klimat jest dobry, z tego co się dowiedziałem to są głównie kości ludzi którzy umarli podczas pandemii cholery a niektóre są z różnych wojen
Odpisz
28 października 2021, 09:57
@TheKielbasa: Reksio bylby szczesliwy
Odpisz
10 października 2021, 21:53
ale to i tak ...j w porównaniu z poczekalnią w straszdzierniku auuuuu
Odpisz
7 października 2021, 04:47
Jeśli to was fascynuje to chyba nie wiecie co jest w podziemiach we Francji
Odpisz
9 października 2021, 15:43
@Wedkarz: Katakumby speedrun
Odpisz
6 października 2021, 18:35
Byłam tam. To było w Czechach?!
Odpisz
5 października 2021, 07:13
Bylem tam
Odpisz
3 października 2021, 13:53
Mati zobacz jestem w ścianach
Odpisz
4 października 2021, 11:43
@Nikodem8378: chwila czy to nie luigi w prawym górnym
Odpisz
4 października 2021, 10:41
Ciekawostka:przed przeczytaniem myślałem że to jakiś level ze starej gry bo sufit wygldał jak 2D
Odpisz
3 października 2021, 14:30
Byłam tam na zielonej szkole w piątej klasie
Odpisz
3 października 2021, 21:16
@marton: xd ja też
Odpisz
3 października 2021, 22:57
@marton: tak samo
Odpisz
3 października 2021, 20:39
puściłbym tam "spooky scary skeletons" dla klimatu
Odpisz
Edytowano - 3 października 2021, 18:31
byłem tam, było fajnie przewodnik powiedział że byliśmy jedną z grzeczniejszych grup bo inne podobno chciały kości wyciągnąć ze ścianek. I ciekawostka pod podłogą podobno jest jeszcze więcej kości i już bardziej starych i zaczynających się rozpadać.
Odpisz
3 października 2021, 19:08
@YTFireLordYT: Ja tam byłem z ciotką i wujkiem i przewodniczka otworzyła tą klapę w podłodze i nam te kości pokazała
Odpisz
3 października 2021, 19:56
@mafiax2006: Nam niestety nie pokazał bo było nas tam z 30 i nie było miejsca żeby otworzyć.
Odpisz
3 października 2021, 13:49
Spooky month
Odpisz