Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtassss

28 lipca 2022, 23:01

Ja też tam byłem

Avatar Jeja_Polak

23 lutego 2022, 17:15

Byłem i jak otworzyli podłogę, to tam jeszcze tego było pełno

Avatar Alkag353

27 listopada 2021, 23:23

Byłem tam

Avatar KufelMleka

1 października 2021, 08:17

Idealny avek nie ist-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar DorjanOllo

28 października 2021, 10:45

@KufelMleka: Idealne przerażenie nocnym nawiedzeniem nie ist-

Avatar KufelMleka

28 października 2021, 11:23

@DorjanOllo: Idealny niezamierzony efekt nie ist-

Avatar TheKielbasa

3 października 2021, 13:00

Właśnie jestem w sanatorium w Kudowie zdroju i mam zaplanowaną wycieczkę tam

Avatar BetonowyMur

8 października 2021, 20:18

@TheKielbasa: Jak bylo

Avatar TheKielbasa

8 października 2021, 20:19

@BetonowyMur: jeszcze mnie tam nie było, do końca października tam się udam

Avatar TheKielbasa

Edytowano - 17 października 2021, 17:22

@BetonowyMur: byłem już tam ale niestety nie można tam zdjęć robić, ale klimat jest dobry, z tego co się dowiedziałem to są głównie kości ludzi którzy umarli podczas pandemii cholery a niektóre są z różnych wojen

Avatar BetonowyMur

28 października 2021, 09:57

@TheKielbasa: Reksio bylby szczesliwy

Avatar Bober2069

10 października 2021, 21:53

ale to i tak ...j w porównaniu z poczekalnią w straszdzierniku auuuuu

Avatar Wedkarz

7 października 2021, 04:47

Jeśli to was fascynuje to chyba nie wiecie co jest w podziemiach we Francji

Avatar najwienkszyrigczownik69

9 października 2021, 15:43

@Wedkarz: Katakumby speedrun

Avatar ZiGrzyb

6 października 2021, 18:35

Byłam tam. To było w Czechach?!

Avatar Brunoneq

5 października 2021, 07:13

Bylem tam

Avatar Nikodem8378

3 października 2021, 13:53

Mati zobacz jestem w ścianach

Avatar Rebelian_Chaosu

4 października 2021, 11:43

@Nikodem8378: chwila czy to nie luigi w prawym górnym

Avatar Xentez

4 października 2021, 10:41

Ciekawostka:przed przeczytaniem myślałem że to jakiś level ze starej gry bo sufit wygldał jak 2D

Avatar marton

3 października 2021, 14:30

Byłam tam na zielonej szkole w piątej klasie

Avatar FandraVisena

3 października 2021, 21:16

@marton: xd ja też

Avatar Shelbos2005

3 października 2021, 22:57

@marton: tak samo

Avatar Maly_modelarz15

3 października 2021, 20:39

puściłbym tam "spooky scary skeletons" dla klimatu

Avatar YTFireLordYT

Edytowano - 3 października 2021, 18:31

byłem tam, było fajnie przewodnik powiedział że byliśmy jedną z grzeczniejszych grup bo inne podobno chciały kości wyciągnąć ze ścianek. I ciekawostka pod podłogą podobno jest jeszcze więcej kości i już bardziej starych i zaczynających się rozpadać.

Avatar mafiax2006

3 października 2021, 19:08

@YTFireLordYT: Ja tam byłem z ciotką i wujkiem i przewodniczka otworzyła tą klapę w podłodze i nam te kości pokazała

Avatar YTFireLordYT

3 października 2021, 19:56

@mafiax2006: Nam niestety nie pokazał bo było nas tam z 30 i nie było miejsca żeby otworzyć.

Avatar Fricher

3 października 2021, 13:49

Spooky month

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: DorjanOllo

Równi i równiejsi

I po kłopocie

Powodzenia

To by wystarczyło

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka