Osobiście uważam że ludzkość wyginie przez homo, które nie będą chciały związać się w hetero związki, by podtrzymać populacje,więc wszyscy powymierają bez następników... I damy miejsce czemuś inteligentniejszemu.
@robogirl: Taaa... na pewno wyginie. Homoseksualizm istnieje dłużej niż Homo Sapiens i przez ogromną część tego okresu był powszechnie akceptowalny. Jakoś specjalnie "wyginięty" się na chwilę obecną nie czuję :P
@robogirl: Przesadzasz. Nawet jeśli ludzkość będzie dalej szła drogą tej propagandy, zachwalania homoseksualizmu i przyrównywania ich związków do związków normalnych, to wszyscy ludzie się nie staną magicznie homo. Co najwyżej rozwinie się w nas biseksualizm, czyli każdy z każdym, ale to dalej zapewnia nam przetrwanie.
@robogirl: Pewnie zostanę zhejtowany, ale uważam, że homoseksualizm nie jest czymś normalnym. Nie jest to zgodne z naturą, bo nie dąży to do przedłużenia gatunku.
@robogirl: No ale zmienia jest akurat przeludniana, więc to nawet dobrze że część populacji nie będzie się rozmnażać. Chodź i tak im współczuję i uważam że powinno się tego typu zaburzenia leczyć. Najgorsza rzecz to tylko rozgłos, jakby siedzieli cicho nikogo by nie obchodzili.
Nikt nie może osłaniać się cały czas jednym powodem uniewinniającym go od wszystkiego.Tak jak to widać na obrazku.To,że ktoś jest gejem,nie świadczy o nim nic więcej jako człowieku.
Komentarze
Odśwież8 marca 2014, 22:20
Osobiście uważam że ludzkość wyginie przez homo, które nie będą chciały związać się w hetero związki, by podtrzymać populacje,więc wszyscy powymierają bez następników... I damy miejsce czemuś inteligentniejszemu.
Odpisz
9 marca 2014, 00:22
@robogirl: Spoko są jeszcze muzułmanie :D
Odpisz
9 marca 2014, 02:23
@robogirl: Taaa... na pewno wyginie. Homoseksualizm istnieje dłużej niż Homo Sapiens i przez ogromną część tego okresu był powszechnie akceptowalny. Jakoś specjalnie "wyginięty" się na chwilę obecną nie czuję :P
Odpisz
9 marca 2014, 02:51
@robogirl: Przesadzasz. Nawet jeśli ludzkość będzie dalej szła drogą tej propagandy, zachwalania homoseksualizmu i przyrównywania ich związków do związków normalnych, to wszyscy ludzie się nie staną magicznie homo. Co najwyżej rozwinie się w nas biseksualizm, czyli każdy z każdym, ale to dalej zapewnia nam przetrwanie.
Odpisz
9 marca 2014, 09:40
@robogirl: zgadzam się częściowo bo przez homo może jedynie nasza kultura bo zaleje nas muzułmańska kultura a my zginiemy śmiercią naturalną
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:11
@robogirl: Pewnie zostanę zhejtowany, ale uważam, że homoseksualizm nie jest czymś normalnym. Nie jest to zgodne z naturą, bo nie dąży to do przedłużenia gatunku.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 12:47
@ArekTIGER: Właśnie ja też tak myślę.
Odpisz
16 marca 2016, 12:09
@robogirl: No ale zmienia jest akurat przeludniana, więc to nawet dobrze że część populacji nie będzie się rozmnażać. Chodź i tak im współczuję i uważam że powinno się tego typu zaburzenia leczyć. Najgorsza rzecz to tylko rozgłos, jakby siedzieli cicho nikogo by nie obchodzili.
Odpisz
8 marca 2014, 19:51
Skoro nie chodziło o to że jest gejem, to dlaczego sprecyzowała że jest gejem? Mogło pisać po prostu nie lubię mojego syna bo jest frajerem.
Odpisz
8 marca 2014, 19:10
Nikt nie może osłaniać się cały czas jednym powodem uniewinniającym go od wszystkiego.Tak jak to widać na obrazku.To,że ktoś jest gejem,nie świadczy o nim nic więcej jako człowieku.
Odpisz