Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2021, 18:20
Nierel, od jakiegoś czasu wstaję o godzinach od 5 do 6 rano
Odpisz
4 października 2021, 18:16
Tymczasem ja wstaje o 5...
Odpisz
Edytowano - 3 października 2021, 14:56
Nie rel wstaję o 6: 30
Odpisz
3 października 2021, 17:28
@Dziwny_osobnik: imo nawet późno
Odpisz
Edytowano - 3 października 2021, 17:34
@Chomikzien: no nie jest źle
Odpisz
3 października 2021, 16:37
ja wstaję 5:50
Odpisz
3 października 2021, 17:27
@TheWind: ja 5 20 także nie mam takich problemów
Odpisz
3 października 2021, 14:07
Każdy wie o co chodzi bo każdy wstaje o 7 👍👍👍
Odpisz
3 października 2021, 14:00
Ja: Nastawiam budzik na 6:55 *duży musk czas*
Odpisz