Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RudeTomato

4 października 2021, 23:17

Liceum to był mój ulubiony okres, teraz się męczę na ciężkich studiach z dala od domu :c

Avatar owca_z_cygarem

4 października 2021, 16:41

Boje się zmiany szkoły z podstawówki na średnią, a memy tego tego typu utwierdzadją mnie w przekonaniu że moje obawy są słuszne

Avatar Drake_Vimes

4 października 2021, 17:29

@owca_z_cygarem: e, nie tam
Ja poszedłem do liceum i było dużo lepiej, niż w podstawówie. Najgorszy była w sumie osma klasa, bo wtedy największy zapie.... przed rekrutacją

Avatar
getstickbuggedlol

4 października 2021, 18:54

@Drake_Vimes: właśnie jestem w 8

Avatar thorin13

4 października 2021, 21:27

@owca_z_cygarem: Powiem krótko: ch*jnia. Ale to zależy od szkoły, w jednej możesz mieć po 4-6 lekcji, a w innych to po 9-10. I to na pierwszym roku. Jeżeli to jest dobra szkoła, to będą chcieli was zgnoić, zniszczyć i wykończyć po to, by część odeszła.

Avatar Drake_Vimes

4 października 2021, 22:03

@thorin13: trochę może tak. Ale moja jest dicta chociaż nie najlepsza i jest git właśnie. Nie na patoli i nauczyciele też okej. Ale to już w sumie dużo od nich zależy, a typ indywidualne dla każdej ze szkół

Avatar
Konto usunięte

4 października 2021, 15:01

Nauki dużo, ale są też i dobre strony liceum

Avatar thorin13

4 października 2021, 21:27

Np. to że się kończy

Avatar Lika_PL

4 października 2021, 19:34

Tymczasem ja, kończącą technikum i bojącą się życia dalej ;-;

Avatar Zyciejestxd

4 października 2021, 16:22

Mega mocne Rel, nieraz mam nadzieje, że ,,przypadkowo" pie....nie mnie Tomasz Hajto

Avatar iewek

3 października 2021, 21:35

Mi się podoba jak na razie

Avatar LadyDialga

4 października 2021, 14:58

@iewek: zazdro

Avatar Mongo_Gaming

4 października 2021, 14:26

Rel.

Avatar XxurmomxX

3 października 2021, 21:32

Więc wybiorę technikum jeśli przejdę...

Avatar Qineff

3 października 2021, 21:33

@XxurmomxX: Wtedy nie masz krokodyla.

Avatar XxurmomxX

3 października 2021, 21:35

@Qineff: Nie mam kota więc po co mi krokodyl?

Avatar
Konto usunięte

3 października 2021, 22:45

@XxurmomxX: mądry wybór
liceum to fabryka zmarnowanych ludzi

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 października 2021, 14:06

@XxurmomxX: W dodatku po technikum i tak można iść na studia, 1 rok dłużej w zamian za zawód i uprawnienia do jego wykonywania, jeśli nie będzie ci się chciało iść na studia to możesz wykonywać zawód, a jak po liceum nie chce się iść na studia to policealna nie jest godnym wyborem xD

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 4 października 2021, 14:08

@Towarzysz777: w liceum też są 4 klasy na niektórych profilach ja nawet jestem na takim co ma 4 klasy

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 października 2021, 14:09

@Nikodem8378: A w technikum 5 klas

Po reformie

W liceum najczęściej były 3 klasy a w technikum 4, teraz +1

Avatar Rurka_od_maczety

4 października 2021, 11:18

To samo na studiach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Qineff
Dodane przez: Qineff

Nigdy na to nie wpadną

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

Tacy sami, a ściana między nami

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka