Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie zadzieraj z bobrami
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2014, 10:04
w***iasz mnie z tym Panem już -.- w poczekalni już go widziałam 1213 razy -.-
Odpisz
7 marca 2014, 13:05
czsami jego obrazki nie majo sensu np.
zesralem sie: co w tym takiego szmiesznego ?
Odpisz
7 marca 2014, 16:50
@gavardo: dlatego ja tak mało dałem bo wiele obrazków jest do dupy i wybrałem te najlepsze
Odpisz
9 marca 2014, 20:54
@gavardo: no co ty!!? zesram się
Odpisz
9 marca 2014, 20:55
@bylejakbylegdzie: widzialem twoje obrazki ale i tak wiekszosc to gówno
Odpisz
6 maja 2016, 22:29
@gavardo: Mnie to śmieszy do łez, bo się pacza. Sku*wiel jeden działa podświadomie.
Odpisz
6 maja 2016, 22:34
@Archeologwinternetach: ku*wa odpowiedziałeś mi w czasach kiedy jego memy nie miały sensu.
Teraz sam go lubie
Odpisz
6 maja 2016, 22:35
@gavardo:
Odpisz
9 marca 2014, 12:28
Przykra dolegliwość...
Odpisz
9 marca 2014, 11:03
Ja tego pana oglądam,dla tych jego min.Natomiast teksty są żałosne.
Odpisz
9 marca 2014, 11:44
niektore sa smieszne, na przyklad ten z karta pulapka
Odpisz
9 marca 2014, 11:20
złoto dla dziwnego pana :D
5/5
Odpisz
9 marca 2014, 10:24
Mój obrazek -,-...
Odpisz
9 marca 2014, 12:17
@koskoskos: A i tak wszystkie brane z fanpage'a.
Odpisz
9 marca 2014, 09:18
Niektóre memy z Dziwnym Panem są śmieszne, naprzykład ,,Suka bada progress po siłce'' itp. ale słabe są np. ,,Grażyna masz japko, lepiej sie sra xD", to już jest słabe tak jak obrazek powyżej.
Odpisz
6 marca 2014, 21:40
było
Odpisz