Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LadyGaladriel

7 października 2021, 18:49

Ciekawostka
Prawdziwa edycja limitowana jest wtedy, kiedy na opakowaniu jest numer produktu. Tzn. jeśli wyprodukowano 10000 egzemplarzy, to na każdym opakowaniu po kolei są numery od 1 do 10000. Czyli jeśli następnym razem kupicie laysy na których będzie napisane "edycja limitowana" ale nie będzie obok tego numeru, to jest to gówno prawda panie ferdku a nie edycja limitowana.

Avatar argia

6 października 2021, 15:11

Piłam.

Avatar LadyDialga

6 października 2021, 15:32

@argia: i jak?

Avatar argia

6 października 2021, 16:15

@LadyDialga: coś jak lody ale w puszce, tzn. nie ma szału

Avatar LadyDialga

6 października 2021, 17:48

@argia: czyli po prostu zrobili za dużo lodów i żeby nie wyrzucać to wlali je do puszki i zaczęli sprzedawać jako swój boski napój xD

Avatar argia

7 października 2021, 13:45

@LadyDialga: dokładnie

Avatar Mniszek_

6 października 2021, 21:43

Pracownicy biedronki: oh shit, here we go again

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

4 października 2021, 16:46

Jakiś czas temu kupiłem sobie jeden dla testu. Nie polecam smakuje jak kontent ekipy (czyli jak gówno)

Avatar Zyciejestxd

6 października 2021, 14:38

@lubie_frytki_z_ketchupem: teraz wszystko jasne, chcieli zrobili napoje które odzwierciedlają ich filmy i im się to udało

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 października 2021, 15:55

@lubie_frytki_z_ketchupem: czemu tam jest pochwa

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

6 października 2021, 15:56

dzięki teraz tego nie odzobaczę

Avatar ZoFix20

6 października 2021, 20:06

ja tez

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 października 2021, 21:22

@ZoFix20: xD

Avatar Opiekacz_21

6 października 2021, 20:17

Ponoć truskawja smakuje jak piccolo

Avatar Adik536

6 października 2021, 17:52

Poj...ło ich z tą ceną

Avatar Baginsonowiec

6 października 2021, 16:25

To gorszy los niż czarny piątek w USA

Avatar
Mametchi_Pro_Student

6 października 2021, 16:09

Napoje Angry Birds lepsze.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2021, 16:08

Piłem obydwa i czerwony to oranżada a żółty to sprite w innej puszce

Avatar MeenziPL

6 października 2021, 15:08

jaka k...a super cena, cola original kosztuje tam 1-2 złote

Avatar Czaderek07

6 października 2021, 15:03

Szedłem dzisiaj do żabki po hot doga i dwa kidoski wyszły z po trzema puszkami napoju ekipy na jednego. Jeden z nich otworzył puszkę, a mi w twarz buchnął taki zapach cukru, że myślałem, że się porzygam. Ten dzieciak się na mnie spojrzał i zaczął mnie wyzywać bo uważam, że ekipa jest ...jowa. Typa nawet nie znałem, a bałem się, że zaraz mi wyj.... XD

Avatar XDudek

6 października 2021, 14:42

imo cytrynowe jest dobre

Avatar Zyciejestxd

6 października 2021, 14:37

Na to już nie będzie takiego zainteresowania jak przy lodach ekipy, szczególnie, że próbowałem i ten napój jest ohydny

Avatar polska_cebulka

6 października 2021, 14:11

Gdyby death note istniał można by rozwiązać wiele problemów

Avatar Czaderek07

6 października 2021, 14:59

@polska_cebulka: te czerwone, to od widzów Ekipy

Avatar Veeebs

4 października 2021, 17:57

Niestety nie tylko bachory to kupują
Znam typa który ma 17 lat i szaleje za tymi napojami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar EternalSailorMoon
Dodane przez: EternalSailorMoon

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka