Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2021, 18:49
Ciekawostka
Prawdziwa edycja limitowana jest wtedy, kiedy na opakowaniu jest numer produktu. Tzn. jeśli wyprodukowano 10000 egzemplarzy, to na każdym opakowaniu po kolei są numery od 1 do 10000. Czyli jeśli następnym razem kupicie laysy na których będzie napisane "edycja limitowana" ale nie będzie obok tego numeru, to jest to gówno prawda panie ferdku a nie edycja limitowana.
Odpisz
6 października 2021, 15:11
Piłam.
Odpisz
6 października 2021, 15:32
@argia: i jak?
Odpisz
6 października 2021, 16:15
@LadyDialga: coś jak lody ale w puszce, tzn. nie ma szału
Odpisz
6 października 2021, 17:48
@argia: czyli po prostu zrobili za dużo lodów i żeby nie wyrzucać to wlali je do puszki i zaczęli sprzedawać jako swój boski napój xD
Odpisz
7 października 2021, 13:45
@LadyDialga: dokładnie
Odpisz
6 października 2021, 21:43
Pracownicy biedronki: oh shit, here we go again
Odpisz
4 października 2021, 16:46
Jakiś czas temu kupiłem sobie jeden dla testu. Nie polecam smakuje jak kontent ekipy (czyli jak gówno)
Odpisz
6 października 2021, 14:38
@lubie_frytki_z_ketchupem: teraz wszystko jasne, chcieli zrobili napoje które odzwierciedlają ich filmy i im się to udało
Odpisz
6 października 2021, 15:55
@lubie_frytki_z_ketchupem: czemu tam jest pochwa
Odpisz
6 października 2021, 15:56
dzięki teraz tego nie odzobaczę
Odpisz
6 października 2021, 20:06
ja tez
Odpisz
6 października 2021, 21:22
@ZoFix20: xD
Odpisz
6 października 2021, 20:17
Ponoć truskawja smakuje jak piccolo
Odpisz
6 października 2021, 17:52
Poj...ło ich z tą ceną
Odpisz
6 października 2021, 16:25
To gorszy los niż czarny piątek w USA
Odpisz
6 października 2021, 16:09
Napoje Angry Birds lepsze.
Odpisz
6 października 2021, 16:08
Piłem obydwa i czerwony to oranżada a żółty to sprite w innej puszce
Odpisz
6 października 2021, 15:08
jaka k...a super cena, cola original kosztuje tam 1-2 złote
Odpisz
6 października 2021, 15:03
Szedłem dzisiaj do żabki po hot doga i dwa kidoski wyszły z po trzema puszkami napoju ekipy na jednego. Jeden z nich otworzył puszkę, a mi w twarz buchnął taki zapach cukru, że myślałem, że się porzygam. Ten dzieciak się na mnie spojrzał i zaczął mnie wyzywać bo uważam, że ekipa jest ...jowa. Typa nawet nie znałem, a bałem się, że zaraz mi wyj.... XD
Odpisz
6 października 2021, 14:42
imo cytrynowe jest dobre
Odpisz
6 października 2021, 14:37
Na to już nie będzie takiego zainteresowania jak przy lodach ekipy, szczególnie, że próbowałem i ten napój jest ohydny
Odpisz
6 października 2021, 14:11
Gdyby death note istniał można by rozwiązać wiele problemów
Odpisz
6 października 2021, 14:59
@polska_cebulka: te czerwone, to od widzów Ekipy
Odpisz
4 października 2021, 17:57
Niestety nie tylko bachory to kupują
Znam typa który ma 17 lat i szaleje za tymi napojami
Odpisz