Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

Edytowano - 6 października 2021, 08:10

Ty donieś bo ja byłam 4 godziny na giełdzie

Avatar Kalendarz365

4 października 2021, 18:40

Ja mam 9

Avatar rozwalgo

5 października 2021, 22:52

@Kalendarz365: Ja w czwartki 11

Avatar Fricher

5 października 2021, 20:19

Widzisz mnie?

Avatar hacker__mann

4 października 2021, 18:44

Uuuu dzieci narzekają na szkołę

Avatar foka21

5 października 2021, 20:02

@hacker__mann: a co mamy k...a robić jak od ósmej do 17 mamy

Avatar Czaderek07

Edytowano - 5 października 2021, 20:12

@foka21: hacker_mann to troll, wk...iając się na niego, tylko go nakręcasz. Najlepiej go olać.

Avatar XDudek

5 października 2021, 20:21

@hacker__mann: gupie dzieci ja mam gożej oni jeszcze rzycia nie znajom kiedyś zastenskniom za skołom a ta mlodżiesz dzisiejsza to jest jakaś trgedia 😡 😠 🤬 /s

Avatar Czaderek07

5 października 2021, 20:21

Avatar hacker__mann

5 października 2021, 21:15

@XDudek: tak nie myślę

Avatar hacker__mann

5 października 2021, 21:18

@Czaderek07: szkoda że nie ma odznaki za strzałki w dół, może miałbym pierwszy poziom

Avatar Czaderek07

5 października 2021, 21:19

@hacker__mann: wydaje mi się, że za 3 dni miałbyś już trzeci poziom, gdyby taka odznaka istniała

Avatar hacker__mann

5 października 2021, 21:20

@Czaderek07: heh pewnie tak

Avatar Blaylock1

6 października 2021, 07:24

@foka21: ja mam przynajmniej od 9.40 do 16.45 ale nadal jest ...jowo, bo ja nie mam pierwszej lekcji o 8 a inni tak.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 4 października 2021, 18:18

Ja często robię zakupy do mieszkania (chodze do szkoły pieszo i sklep mam w drodze powrotnej), ale jako że nosze plecak to trochę cięzko jest (niby wiem że mogę iść do domu, odnieśc plecak i iśc do sklepu, ale jak mam po drodze to jakoś wolę mieć to za sobą)
Dzisiaj jak wracalam to krzyż mnie napi...ał i idąc z zakupami musiałam co chwilę robić postoje

Avatar iewek

4 października 2021, 19:05

@BardzoOryginalnaNazwa: a ile masz do szkoły kilometrów ?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

4 października 2021, 19:13

@iewek: Niecały kilometr

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Tymi się chodzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka