Dziwny Pan w wielka przegrana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2014, 19:44
Mój siedzi w poczekalni, a on skopiował i jest główna. Już drugi raz!
Odpisz
10 marca 2014, 05:57
@SteelFoxi: Peszek, ***a...
Odpisz
11 marca 2014, 13:45
@SteelFoxi: Nie skopiowalem? nawet nie widzialem twojego obrazka w poczekalni, dodalem swoj
Odpisz
9 marca 2014, 16:03
Chyba raczej "...i wielka przegrana",ale to drobny błąd:
4/5
Odpisz
9 marca 2014, 18:48
Ja to nazwalem "dziwny pan" administrator zmienil na takie cos ;-;
Odpisz
9 marca 2014, 18:24
Co to qrf@ jest?!
Odpisz
9 marca 2014, 16:08
150pkt. w 3 Asiorach
Odpisz
6 marca 2014, 21:40
było
Odpisz