Pan Janusz niestety nie pomógł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktyk
Będzie miał dużo czasu na nadgodziny
Lepiej uważać
Ważne że zwalczyli dzielące ich różncie
Zacznij tak robić jeszcze dziś
Warto szerzyć tę informację
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2021, 14:45
Jak się podpi.....a memy z Instagrama to można chociaż poczekać aż to (7/10) zniknie
Odpisz
5 października 2021, 18:05
@Miszke: Dlaczego uważasz że opublikowanie mema z instagrama jest złe? Czy gdzieś są jakieś zasady że dany mem może znajdować się tylko na jednej stronie internetowej?
Odpisz
5 października 2021, 18:14
@Endev: Nie o to chodzi, po prostu jak już kradniesz mema, to rób to porządnie. To jakby znaleźć mema, zrobić screenshota razem ze wszystkim dookoła mema i tak go wstawić. Po prostu estetyka
Odpisz
5 października 2021, 22:18
@Miszke: Oczywiście, rozumiem i zgadzam się z tobą. Ale nie rozumiem co w twoim rozumowaniu oznacza 'kradzież mema'. Memy są tworzone żeby je rozsyłać po różnych stronach żeby więcej ludzi mogło się z nich śmiać.
Odpisz
5 października 2021, 22:42
@Endev: Gdy 'pożyczasz' mema, to używasz czegoś, na co poświęcił trochę czasu. Nie szkoda chociaż odrobinę zadbać o jakość, gdy używasz kogoś pracy. Przyznaję ci rację, że kradzież memów nie jest zła, ale jeśli zadbasz o jakość, usuwanie loga wodnego itp.
Odpisz
5 października 2021, 23:34
@Endev: Kradzież mema - podj...nie go z innej stronki, jedyna w pełni legalna kradzież
Odpisz
6 października 2021, 01:16
@teamsoj: Słusznie, zgadzam się z tobą. Może to kwestia osobistych preferencji, ale nie przeszkadza mi bardzo jakiś 'pożyczony' mem nawet trochę gorszej jakości lub z znakiem wodnym. Tak długo jak treść jest czytelna i zrozumiała (tłumaczenie co najmniej dobrej jakości) to nie narzekam. Przeglądam dziesiątki obrazków dziennie i naprawdę nie zwracam uwagi na jakieś logo lub trochę niewyraźne, ale jednak czytelne napisy. Cieszę się memem, a nie sprawdzam jego jakość. Może jestem dziwny, nie mam pojęcia.
Odpisz
6 października 2021, 06:16
@Endev: Bardziej chodziło mi o to, że skoro i tak wykorzystujesz kogoś pracę, to zrób to porządnie, a nie po prostu skopiuj mema dwoma kliknięciami.
Odpisz
6 października 2021, 00:16
Fl studio to program do twożenoa muzyki
Odpisz
5 października 2021, 17:22
Było
Odpisz
5 października 2021, 15:16
też lubię pisać do polityko gdy nie wiem gdzie znaleźć kody do mc
Odpisz
4 października 2021, 20:34
Było.
Odpisz
4 października 2021, 20:14
No nie pomógł
Odpisz