Skarbie, nasz syn jest opóźniony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Brawo za czujność!
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2021, 17:03
chce poznać legendarnego głupiego ale pracowitego
Odpisz
6 października 2021, 16:08
Ja mam na imię Michał.
Czemu to mi robicie?!
Odpisz
6 października 2021, 16:15
Michały nie są źli
No dobra, w życiu znałam tylko dwóch Michałów, z czego jeden był bratem M*rcina, a drugi ostatni raz jak miał ze mną kontakt to chciał żebym napisała za niego rozprawkę
Odpisz
6 października 2021, 16:31
@BardzoOryginalnaNazwa: ja też nazywam się Michał i jakoś się nie czepiam. Tak samo jak są memy i żarty o ADHD. Mam ADHD i nie dostaje bólu dupy od nich, a niektóre nawet mnie śmieszą.
Odpisz
6 października 2021, 16:39
Można i tak, po prostu do niektórych sytuacji podchodzi się z dystansem.
Ja np.nazywam się Julka, a memy o Julkach z Twittera mnie nie wkurzają. Raczej mnie bawią widząc głupotę niektórych ludzi + akurat Julka to popularne imię, a takie Julki to głównie młodzież, także...no
Odpisz
Edytowano - 6 października 2021, 16:52
mój ojciec też ma na imię michał
czemu mi r....sz matkę? 😡
Odpisz
6 października 2021, 17:14
Nie robię.
Odpisz
6 października 2021, 17:14
tak samo jak inni cię nie obrażają
Odpisz
6 października 2021, 17:25
I dobrze.
Nie lubię hejtowania.
Odpisz
6 października 2021, 17:37
lol
Wyobraźcie sobie nazywać się Michał, trochę cringe'owe
Odpisz
6 października 2021, 17:57
@Memoznawca: nie trolluj
Odpisz
6 października 2021, 17:58
przepraszam bardzo, ja w tym momencie jestem po prostu turbo nieśmieszny, a nie trolluje
Odpisz
6 października 2021, 20:10
@Memoznawca: Dla mnie akurat byłeś śmieszny, ale tamci konwersowali na poważnie, a ty zrujnowałeś tą sytuacje swoim slapstikowym humorem.
Odpisz
7 października 2021, 11:21
chłopie, to jest mem
Odpisz
7 października 2021, 16:16
@olimpicYT3356: Wiem.
Odpisz
7 października 2021, 16:41
To na ...j się tak obrażasz?
Odpisz
7 października 2021, 17:01
@olimpicYT3356: Bo to zbyt obraźliwe.
Odpisz
7 października 2021, 17:54
Aha, czyli jak jest zabawa w głupiego Jasia, to Jasio ma się obrazić i naskarżyć przedszkolance XD
Odpisz
7 października 2021, 17:57
@olimpicYT3356: Nie.
Jeśli coś pokazuje obraźliwe ukazanie kogoś to jest obrażanie.
Odpisz
7 października 2021, 18:00
No to mówię, że można uznać według twojego toku rozumowania, że Głupi Jaś to rasistowska nazwa lol. Zaplątałeś się w swoją własną sieć
Odpisz
7 października 2021, 18:00
mmm, czyli jeśli na przykład ktoś o tym samym imieniu co ty, powiedział, że jest głupi, to byś się czuł urażony, bo to obrażanie Michałów?
Odpisz
7 października 2021, 18:07
@olimpicYT3356: Nie.
Odpisz
4 października 2021, 22:19
Piękne jest jak np. nauczyciele prywatnie mają dla uczniów czasem identyfikatory
I u mnie jest jeden taki co jak powiesz imię i nazwisko to mogą nie załapać a jak powiesz "ten debil" to będą wiedzieć
Uczniów jest w szkole ponad 1000
Chyba coś koło 1200
Odpisz