Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XDudek

6 października 2021, 17:03

chce poznać legendarnego głupiego ale pracowitego

Avatar
Mametchi_Pro_Student

6 października 2021, 16:08

Ja mam na imię Michał.
Czemu to mi robicie?!

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

6 października 2021, 16:15

Michały nie są źli
No dobra, w życiu znałam tylko dwóch Michałów, z czego jeden był bratem M*rcina, a drugi ostatni raz jak miał ze mną kontakt to chciał żebym napisała za niego rozprawkę

Avatar
Konto usunięte

6 października 2021, 16:31

@BardzoOryginalnaNazwa: ja też nazywam się Michał i jakoś się nie czepiam. Tak samo jak są memy i żarty o ADHD. Mam ADHD i nie dostaje bólu dupy od nich, a niektóre nawet mnie śmieszą.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

6 października 2021, 16:39

Można i tak, po prostu do niektórych sytuacji podchodzi się z dystansem.
Ja np.nazywam się Julka, a memy o Julkach z Twittera mnie nie wkurzają. Raczej mnie bawią widząc głupotę niektórych ludzi + akurat Julka to popularne imię, a takie Julki to głównie młodzież, także...no

Avatar
getstickbuggedlol

Edytowano - 6 października 2021, 16:52

mój ojciec też ma na imię michał
czemu mi r....sz matkę? 😡

Avatar
Mametchi_Pro_Student

6 października 2021, 17:14

Nie robię.

Avatar
getstickbuggedlol

6 października 2021, 17:14

tak samo jak inni cię nie obrażają

Avatar
Mametchi_Pro_Student

6 października 2021, 17:25

I dobrze.
Nie lubię hejtowania.

Avatar Memoznawca

6 października 2021, 17:37

lol
Wyobraźcie sobie nazywać się Michał, trochę cringe'owe

Avatar
Konto usunięte

6 października 2021, 17:57

@Memoznawca: nie trolluj

Avatar Memoznawca

6 października 2021, 17:58

przepraszam bardzo, ja w tym momencie jestem po prostu turbo nieśmieszny, a nie trolluje

Avatar
Konto usunięte

6 października 2021, 20:10

@Memoznawca: Dla mnie akurat byłeś śmieszny, ale tamci konwersowali na poważnie, a ty zrujnowałeś tą sytuacje swoim slapstikowym humorem.

Avatar olimpicYT3356

7 października 2021, 11:21

chłopie, to jest mem

Avatar
Mametchi_Pro_Student

7 października 2021, 16:16

Avatar olimpicYT3356

7 października 2021, 16:41

To na ...j się tak obrażasz?

Avatar
Mametchi_Pro_Student

7 października 2021, 17:01

@olimpicYT3356: Bo to zbyt obraźliwe.

Avatar olimpicYT3356

7 października 2021, 17:54

Aha, czyli jak jest zabawa w głupiego Jasia, to Jasio ma się obrazić i naskarżyć przedszkolance XD

Avatar
Mametchi_Pro_Student

7 października 2021, 17:57

@olimpicYT3356: Nie.
Jeśli coś pokazuje obraźliwe ukazanie kogoś to jest obrażanie.

Avatar olimpicYT3356

7 października 2021, 18:00

No to mówię, że można uznać według twojego toku rozumowania, że Głupi Jaś to rasistowska nazwa lol. Zaplątałeś się w swoją własną sieć

Avatar Memoznawca

7 października 2021, 18:00

mmm, czyli jeśli na przykład ktoś o tym samym imieniu co ty, powiedział, że jest głupi, to byś się czuł urażony, bo to obrażanie Michałów?

Avatar
Mametchi_Pro_Student

7 października 2021, 18:07

Avatar Murarzowa

4 października 2021, 22:19

Piękne jest jak np. nauczyciele prywatnie mają dla uczniów czasem identyfikatory
I u mnie jest jeden taki co jak powiesz imię i nazwisko to mogą nie załapać a jak powiesz "ten debil" to będą wiedzieć

Uczniów jest w szkole ponad 1000
Chyba coś koło 1200

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Brawo za czujność!

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka