Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2022, 23:55
Ja bym była oczarowana
Odpisz
5 października 2021, 06:31
Ninjago based głupia b*bo 😤😤😤😤😤
Odpisz
6 października 2021, 19:09
@rumcajschr: Rumcajs masz duza ilosc essy i rigczu
Pozdrawiam serdecznie cb i legnice
Odpisz
19 kwietnia 2022, 16:13
@rumcajschr: K...a potwierdzam
Odpisz
5 października 2021, 06:34
Założy od sezonu
Odpisz
6 października 2021, 21:38
@Virox: pierwsze 5 sezonów było najlepsze
Odpisz
7 października 2021, 06:17
@MeenziPL: a 6 i święto umarłych to co
Odpisz
7 października 2021, 08:30
@mikowskyy: nie były takie dobre
Odpisz
7 października 2021, 15:15
@MeenziPL: były
Odpisz
6 października 2021, 21:12
Powinnaś się wstydzić k...o...... Ninjago życiem
Odpisz
5 października 2021, 07:57
Az mam ochotę pograć w mortal kombat
Odpisz