Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Płać pan
Z klasą się trzeba urodzić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2014, 15:27
A potem on wyciągnął ten widelec z kibla i jadł dalej xD
Odpisz
17 września 2019, 11:49
@pinkoszmateusz:
Odpisz
8 marca 2014, 17:54
Cholernie wielkie przesłanie niesie ten utwór i tekst
Odpisz
8 marca 2014, 17:36
Dlaczego, kiedy ktoś je w kiblu, to jest obrzydliwy?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 15:25
Zarazki... Tylko tyle powiem...
Odpisz
5 sierpnia 2014, 20:18
@pinkoszmateusz: Tak jakby wszędzie indziej ich nie było. Poza tym zazwyczaj domowe kible są czyste i myje się je częściej niż inne pomieszczenia.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 20:32
Chyba cię pogrzało... W kiblu jest najwięcej zarazków bo tam wszyscy dupami siadają sr*ją sz**ają a ty tam masz jeść ?!@#$%^^&*
Odpisz
6 sierpnia 2014, 17:38
@pinkoszmateusz: Nie jem z kibla tylko z talerza.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 17:50
Boschee... nie rozumiesz
Odpisz
6 sierpnia 2014, 17:57
@pinkoszmateusz: Rozumiem.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 18:27
Nie...
Odpisz
6 sierpnia 2014, 21:12
@pinkoszmateusz: Ależ nalegam.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 08:18
No może i wiesz ale ja nie mówie że jesz w kiblu tylko że nie powinno się w nim jeść bo tam jest najwięcej zarazków
Odpisz
31 października 2016, 01:34
@pinkoszmateusz: najwięcej zarazków jest na pilocie,klawiaturze od komputera a najwięcej na gąbce.Gąbka ciepła wilgotna idealna dla bakteri
Odpisz
2 listopada 2016, 07:11
@pinkoszmateusz: dupe sie myje "vhroni dwoma warstwami ubrań, nie brudzi się a substancje wydalane raczej trafiaja do srodka np. telefon cały czas go masz w rękach, czesto inni ludzie też masz go w miejscahch publicznych gdzie jest od groma zarazków
Odpisz
8 marca 2014, 17:32
Dobry tekst :D
5/5
Odpisz
6 marca 2014, 22:11
*wszedła
Odpisz
6 marca 2014, 22:12
@Geodude: naucz się ortografii, przecież dobrze napisał
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2014, 07:47
@Geodude: Chłopak - wszedł , wyszedł , poszedł
Dziewczyna - weszła , wyszła , poszła xd
Odpisz
8 marca 2014, 19:53
@Geodude: Chciałeś być śmieszny? Nie wyszło ci.
Odpisz
8 marca 2014, 21:04
@Omeg12: Zostaw go ma rozdwojenie jaźni.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2014, 14:03
@Omeg12: może lubi mówić do siebie tak jak ja :D
Odpisz
30 czerwca 2014, 21:06
@Geodude: Sobie odpisujesz
Odpisz
5 sierpnia 2014, 15:27
@Geodude: Chłopak wszedł
Kobieta weszła -.- tego uczą w 1-klasie
Odpisz
6 marca 2014, 22:01
Ten człowiek jest moim nowym guru
Odpisz