Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2021, 10:52
Do czego tu potrzebna druga osoba?
Odpisz
5 października 2021, 11:08
w marszu broń jest przenoszona przez dwie osoby, a poza tym pomocnik ma zadanie osłabienie strzelca i podawanie mu amunicji
Odpisz
5 października 2021, 11:10
@Rudinii: No, czyli obsługuje go jedna osoba.
Odpisz
5 października 2021, 11:18
no tak, ale chcesz to sam targać od Moskwy do Berlina, a przypomnę że jednostka była formowana na Uralu
Odpisz
5 października 2021, 11:26
@Rudinii: No, ale transport to nie obsługa.
Odpisz
7 października 2021, 19:12
jeżeli pójdziemy tym tokiem rozumowania to armata też jest bronią jednoosobową bo za spust naciska jedna osoba
Odpisz
Edytowano - 7 października 2021, 19:24
@tenhistoryk: nie, zdaje mi się, że ten karabin można samemu przeładować, a przy armacie był co najmniej ładowniczy i celowniczy, tak jak przy ckm-ie ładowniczy i strzelec
Oczywiście nie wykluczam, jak chcesz to nawet czołg możesz sam obsługiwać, ale wartość bojowa może być wątpliwa
Odpisz
7 października 2021, 19:28
@piotrkacz: wartość karabiny która nie dotarł na pole walki również jest zerowa
Odpisz
Edytowano - 7 października 2021, 19:32
@tenhistoryk: jak ktoś wyżej napisał transport to joe obsługa, równie dobrze mógłby być przewożony ciężarówką
I po tym jaki jest długi wnioskuję, że mógłby być używany w warunkach bojowych jedynie na leżąco
Odpisz
7 października 2021, 19:34
@piotrkacz: mało osób wie ale nawet zwykłe 4 taktowe karabinki piechoty używa się na leżącą by zakryć strzelca
Odpisz
7 października 2021, 19:38
@tenhistoryk: dla mnie to oczywiste, że strzela się leżąc lub z za osłony z prawie każdego karabinu, bo wtedy jest się stabilniejszym i stanowi się mniejszy cel
Odpisz
7 października 2021, 19:53
@tenhistoryk: Ty tak serio czy tylko udajesz?
Odpisz
7 października 2021, 21:00
co mam udawać?
Odpisz
7 października 2021, 21:42
@tenhistoryk: Głupotę. Porównanie było kompletnie z dupy.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2021, 18:42
Ruscy to by nawet w jednego obchodzili się w jednego w czołgu A1A6 oraz używali rakiet A4 we dwóch. A Grecy to w 10 się z moim krajem obeszli.
Odpisz
7 października 2021, 17:52
Stary w jego opowieściach
Odpisz
7 października 2021, 17:48
Jego towarzysze mu pomagają duchowo
Odpisz
7 października 2021, 17:10
Samopowtarzalny karabin przeciwpancerny?
Coś mnie ominęło?
Odpisz
7 października 2021, 17:19
@AxonDeHudin: masz materiał u Irytującego Historyka na yt, Marcin Strzyżewski też robił materiał..
Odpisz
7 października 2021, 18:44
@AxonDeHudin: Nie.
mocno skracając: taki barrett m82 ale IIWŚ
Odpisz
7 października 2021, 17:17
warto dodać, że w czasie kręcenia materiału gościu bodajże złamał sobie obojczyk czy tam doznał innej kontuzji..
Odpisz
7 października 2021, 17:02
Gdzie mogi taki dostać
Odpisz
7 października 2021, 16:15
Gdyby pijanego Polaka pod kusić to też by tak umiał
Odpisz
5 października 2021, 10:49
Jak się położył to zaczęło to wyglądać jakby wcale nie potrzeba by było tych dwóch osób do obsługi.
Odpisz
5 października 2021, 09:23
Za rodinu!
Odpisz
5 października 2021, 08:20
po śniadaniu dzieci wszystko jest możliwe
nawet korzystanie z PTRS samodzielnie
Odpisz