memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 października 2021, 13:30
Wygląda na to że mam 30 lat w wieku 20 lat
Odpisz
7 października 2021, 22:34
Gorzej jak ktoś nie ma przyjaciół
5 października 2021, 13:37
Najgorzej jak chcesz gdzieś wyjść z znajomymi ale każdy termin chociaż jednej osobie nie pasuje. Im więcej osób tym gorzej
5 października 2021, 13:09
Mi już w wieku 20 lat potrzeba tygodnia lub dwóch, żeby to ustalić. Zwykle zastanawiam się nad trzema wymówkami i raz na jakis czas się zgadzam i jadę jak za karę
5 października 2021, 11:06
Co to ja mam 30 lat od urodzenia bo zawsze tak wyglada umawianie sie z kimkolwiek a co dopiero z grupa
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 października 2021, 13:30
Wygląda na to że mam 30 lat w wieku 20 lat
Odpisz
7 października 2021, 22:34
Gorzej jak ktoś nie ma przyjaciół
Odpisz
5 października 2021, 13:37
Najgorzej jak chcesz gdzieś wyjść z znajomymi ale każdy termin chociaż jednej osobie nie pasuje. Im więcej osób tym gorzej
Odpisz
5 października 2021, 13:09
Mi już w wieku 20 lat potrzeba tygodnia lub dwóch, żeby to ustalić. Zwykle zastanawiam się nad trzema wymówkami i raz na jakis czas się zgadzam i jadę jak za karę
Odpisz
5 października 2021, 11:06
Co to ja mam 30 lat od urodzenia bo zawsze tak wyglada umawianie sie z kimkolwiek a co dopiero z grupa
Odpisz