Zapomniał się przelogować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Co za przypadek
Frustrujące
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2014, 13:24
chyba połowa użytkowników jeja ma dodatkowe konta
Odpisz
7 marca 2014, 14:23
Ja nie mam.
Odpisz
7 marca 2014, 19:55
Napewno nie jacek ....
Odpisz
10 marca 2014, 11:33
Wszyscy debile nie mieszaj normalnych użytkowników z tych pospólstwem.
Odpisz
10 marca 2014, 15:08
@Bilolus1: jaki jacek?? ;-;
Odpisz
10 marca 2014, 15:22
Przejrzałeś mnie ._.
Odpisz
10 marca 2014, 15:23
@Bilolus1: i nie ja...
Odpisz
10 marca 2014, 16:51
@diablica222: Tylko idioci wbijający sobie łapki robią konta. Albo trolle. Albo są też wyjątki, ale o tym cii...
Odpisz
10 marca 2014, 17:06
Ja nie robie
Odpisz
26 czerwca 2024, 17:54
@jarek200211: Ja mam gdzieś siedem alt kont ale nie po to, by siebie samego popierać, tylko sam do siebie piszę ćwicząc konwersację i dyskusję.
Odpisz
9 lutego 2022, 16:30
Jeszcze nazwę zatarli, a w odnośniku jest
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2017, 08:44
Dzięki za zaznaczenie, nie zauważyłabym.
Odpisz
10 marca 2014, 18:57
On mi przypomina chyba jakiegoś bakugana.
Odpisz
10 marca 2014, 18:58
Pokemona deklu. To jest Geodude. Ja nie mogę, co za dziecko Bakugana.
Odpisz
27 września 2014, 18:56
mam deja vu ;-;
Odpisz
12 października 2014, 20:45
Chyba cie popiep**yło (pierwszy komentarz)
Odpisz
10 marca 2014, 18:22
zobaczcie w komentarzach ile łapek w górę zebrał teraz
Odpisz
10 marca 2014, 18:04
Widziałem to :D
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2014, 17:51
niby zamazane ale wim ze to geodude :/
Odpisz
10 marca 2014, 17:06
A może on chciał tak zrobić, żeby Was zmylić? :d
Odpisz
6 marca 2014, 22:41
No właśnie jakiś inteligent
Odpisz
7 marca 2014, 16:58
@Geodude: taaa :))
Odpisz
10 marca 2014, 16:53
@Geodude: Nie to co ty ;)
Odpisz
10 marca 2014, 16:05
kolejna jejcepcja
Odpisz
10 marca 2014, 14:36
Niektórzy ludzie specjalnie nie zmieniają konta po to tylko aby ktoś zrobił im ss i wrzucił gdzieś.
Odpisz
10 marca 2014, 14:12
To nie ma sensu...
Odpisz
10 marca 2014, 14:13
@geniuszek00: Jak nie? To logiczne! *badumtss*
Odpisz
10 marca 2014, 12:52
cenzura bez cenzury :)
Odpisz
10 marca 2014, 10:21
Też miałem to dodać ale jestem leniwy. :C
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2014, 23:56
Widzę...czyj to pokemon?
Odpisz
7 marca 2014, 08:14
Chyba tak, ale nie znam gościa
Odpisz