memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 6 października 2021, 10:40
A co ma do tego trollge który służy do przedstawiania masowych mordów, anomalnych zdarzeń prowadzących do skończeni życia na ziemi itp?
Odpisz
8 października 2021, 19:46
@Schabowy_nie_mielony:
26 grudnia 2021, 22:39
@Schabowy_nie_mielony: I został stworzony początkowo przez seryjnego mordercę i gw...iciela
8 października 2021, 14:19
Wzruszyłem się. 😭☺️
9 października 2021, 09:33
@werenspawel: Na jeja nie używamy emotek.
9 października 2021, 12:16
@Mpawlo: To nie używajcie 😉
9 października 2021, 12:43
@werenspawel: kuwa, nie mogę nic zrobic... Twoi strażnicy... Oni... Oni są zbyt potężni... Co to za zielone światło... Czy to... O BOŻE O K...
9 października 2021, 10:19
Zupełnie naturalnie idę sobie przez miasto z telefonem w ręku i włączoną kamerką i nagle znajduję pieska , który mi zaginął trzy lata temu. Niesamowite :D
8 października 2021, 16:23
8 października 2021, 16:22
W Z R U S Z Y Ł E M S I Ę
5 października 2021, 21:04
5 października 2021, 21:17
@foxkitty: wybacz misclickłem *smutku dźwięk*
5 października 2021, 22:38
@Ogr_Shrek: odpuszczam ci twoje winy
5 października 2021, 22:42
@foxkitty: dziękkuję w zamian masz lody :>
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 października 2021, 10:40
A co ma do tego trollge który służy do przedstawiania masowych mordów, anomalnych zdarzeń prowadzących do skończeni życia na ziemi itp?
Odpisz
8 października 2021, 19:46
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
26 grudnia 2021, 22:39
@Schabowy_nie_mielony:
I został stworzony początkowo przez seryjnego mordercę i gw...iciela
Odpisz
8 października 2021, 14:19
Wzruszyłem się. 😭☺️
Odpisz
9 października 2021, 09:33
@werenspawel: Na jeja nie używamy emotek.
Odpisz
9 października 2021, 12:16
@Mpawlo: To nie używajcie 😉
Odpisz
9 października 2021, 12:43
@werenspawel: kuwa, nie mogę nic zrobic... Twoi strażnicy... Oni... Oni są zbyt potężni...
Co to za zielone światło... Czy to... O BOŻE O K...
Odpisz
9 października 2021, 10:19
Zupełnie naturalnie idę sobie przez miasto z telefonem w ręku i włączoną kamerką i nagle znajduję pieska , który mi zaginął trzy lata temu. Niesamowite :D
Odpisz
8 października 2021, 16:23
Odpisz
8 października 2021, 16:22
W
Z
R
U
S
Z
Y
Ł
E
M
S
I
Ę
Odpisz
5 października 2021, 21:04
Odpisz
5 października 2021, 21:17
@foxkitty: wybacz misclickłem *smutku dźwięk*
Odpisz
5 października 2021, 22:38
@Ogr_Shrek: odpuszczam ci twoje winy
Odpisz
5 października 2021, 22:42
@foxkitty: dziękkuję w zamian masz lody :>
Odpisz