Poznaj prawdziwy poziom trudności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Zapraszamy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 14:53
Sk...ysyny z 2014 nie wiedzieli jeszcze o hotline miami
Wstyd
Odpisz
9 marca 2014, 19:24
dark souls morze jest trudne ale jak sie go przejdzie 2 czy 3 razy to wcale nie jest taki trudny
Odpisz
12 marca 2014, 17:29
@Kemezrp: Tylko DLC może być trudne
Odpisz
31 stycznia 2016, 01:23
@Kemezrp: Morze jest długie, a nie trudne. -.-
Odpisz
24 kwietnia 2018, 18:59
@WaluigiLuncher: a życie się kończy jak gra a ma poziom trudności Dark Souls i najtrudniejszych DLC świata i masz w dodatku 1 życie
Odpisz
9 lipca 2018, 15:00
@Kemezrp: w jakim ty świecie żyjesz człowieku ;-;?
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2014, 18:05
jakie słodkie :D
Odpisz
9 marca 2014, 17:54
W Dark Souls nie ma lipy.. a co do obrazka to 5/5
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2014, 12:03
dzisiejsze gry akcji to nie tylko cod i crysis w arma 2 zajęło mi 3 dni zrobienie 1 misji w kampani harvest red i cały tydzień zrobienie 2 misji w kampani EW
Odpisz
9 marca 2014, 12:13
@bylejakbylegdzie: No bo ARMA > Każda inna gra wojenna.
Odpisz
9 marca 2014, 13:42
@bylejakbylegdzie: Arma 2 to niestety nie zalicza się tylko do gry akcji, ale też symulatorów. Ale nie ma lepszej gry opowiadającej o wojnie niż Arma (już Cold War Assault jest według mnie lepsze i bardziej grywalne niż np: CoD 4). BF3 jako gra akcji też sobie radzi i utrzymuje dosyć wysoki poziom, ale to chyb tylko dzięki rozgrywce multiplayer. Splinter Cell Conviction też nie należy do najprostszych gier (ale jest dosyć łatwy)
Odpisz
9 marca 2014, 16:10
@Aracz: Od siebie dodam tylko że z symulatorów to polecam RO2. Zarąbisty symulator IIWS na froncie wschodnim. Oczywiście ma swoje ograniczenia jako strzelanka, ale i tak ciężko tam coś ubić jak się nie wie jak.
Odpisz
9 marca 2014, 17:05
@Psychopata2: o dzięki później zobaczę :D również od tripwire a KF całkiem niezły był więc gra może fajna będzie
Odpisz
9 marca 2014, 17:07
@Aracz: arma 2 (i reszta części) zalicza się do gier akcji i symulacji jednocześnie lecz nie należy do fps z powodu możliwości grania w 3 osobie na niższych poziomach trudności
Odpisz
9 marca 2014, 14:39
Lol Bagaż.
Odpisz