Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie po oczach
To będzie bolało
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 października 2021, 20:33
Kiedyś gdy jeszcze jeździłam autobusem miałam przystanek na przeciwko kasztanowca i jako dzieciak zawsze starałam się przychodzić najwcześniej i dzięki temu zbierałam najwięcej najładniejszych kasztanów. Wszyscy mi ich zazdrościli. To było moje największe osiągnięcie
Odpisz
13 października 2021, 18:55
Baby Kasztan
Odpisz
13 października 2021, 14:43
u mnie w szkole jest jakaś akcja na chorę dziecko że trzeba zbierać kasztany
na ...j choremu dziecku kasztany
Odpisz
13 października 2021, 15:25
@XDudek: do jedzenia chyb
Odpisz
13 października 2021, 15:26
@XDudek: żeby go w szpitalu nie musieli karmić
Odpisz
13 października 2021, 15:36
@XDudek: Chyba się je gdzieś sprzedaje. Gdy zaczyna się sezon to u mnie pod domem pełno starych bab zbiera wiadrami, więc pewnie coś można z nich uszczknąć.
Odpisz
13 października 2021, 18:02
@XDudek: ej u mnie tez to jest lol
Odpisz
13 października 2021, 16:31
Anonki, może w moim prywatnym lesie coś będzie. Kto idzie?
Odpisz
13 października 2021, 16:06
A potem znajdujesz jednego kasztana i ubaw większy niż jak znajdziesz dwie torby
Odpisz
13 października 2021, 15:55
u nas wszystkie zbierają i się nimi rzucają dostałem w głowe chyba z trzy razy
Odpisz
13 października 2021, 15:25
U mnie nikt nie zbiera
Odpisz
13 października 2021, 14:09
U mnie w szkole to wszystkie kasztany zostały wyzbierane i rozrzucone w głowy jakiś ludzi
Taka zabawa
Odpisz
13 października 2021, 14:35
@Tinna: ja takiego headshota koleżance zawaliłem że się kasztan przepołowił
Odpisz
13 października 2021, 14:46
@BETA_5: wydarła się na ciebie?
Odpisz
13 października 2021, 14:48
@BETA_5: jak o rzucaniu mowa to taki jeden kolęda mną rzucił o ziemię na dworze
Odpisz
13 października 2021, 14:52
@Foolk_the_cheeseburger: nie ale próbowała pobić
Odpisz
13 października 2021, 14:45
U mnie turbo fani piłki nożnej se wzięli kasztany i na przerwach graji nimi w piłkę.
Ale okazało się że słabo się odbijają i zostali przy piłkach z kartek i taśmy
Odpisz
7 października 2021, 11:38
nie wiem dlaczego ale nie ogarnęłam że chodzi o drzewo i myślałam że nazywasz kogoś kasztanowcami
Odpisz
7 października 2021, 11:40
@bandit_the_drug_lord:
Odpisz
7 października 2021, 11:40
Kasztany! Nieee zostawcie je
Odpisz
7 października 2021, 11:30
Na polibudzie nikt nie zbiera i są deptane
Odpisz
7 października 2021, 11:31
@Myszkapl:
Odpisz
Edytowano - 7 października 2021, 11:33
@KufelMleka: Zebrałam jednego całego, dodam do tego kasztana spod kościoła i będzie ludzik łączący wiarę i rozum
Odpisz
7 października 2021, 11:34
@Myszkapl: I prawidłowo.
Odpisz