Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2021, 13:26
To nie chlej jej tyle. K...a 4 filiżanki i pewnie fusów, więcej niż mleka.
Odpisz
12 października 2021, 17:01
jakiego mleka? Kawa tylko czarna jak smoła.
Reszta to napoje kawowe.
Odpisz
12 października 2021, 17:52
@splashradek: Jak jest zbyt czarna to może podj...ć ci portfel
Odpisz
12 października 2021, 20:23
z faktami nie ma co dyskutować
Odpisz
12 października 2021, 17:21
Sama prawda, piję kawę dla smaku i po to by się z rana wysrać.
Odpisz
9 października 2021, 22:35
jak jak wypije kawę to poniej śpie jak zabita
Odpisz
9 października 2021, 22:10
Ja po kawie jestem tylko śpiąca. Kiedyś wypiłam osiem kubków i powiem tylko że nie czuje żadnej różnicy, z kawą czy bez
Odpisz
9 października 2021, 16:23
O co chodzi z rozmową z elektrycznością
Odpisz
Edytowano - 9 października 2021, 19:50
@BloodyEyes: chyba to zwykle wyolbrzymienie że masz jakiś odjazd, raczej zwykły żart
Odpisz
9 października 2021, 22:02
@Racibor: a ok bo po 8 kawach nawet nic mi nie było poza Hertzklekotami
Odpisz
9 października 2021, 17:11
Szczególnie polecam Yerbę. Daje więcej energii niż kawa i jednocześnie uspokaja.
Odpisz
9 października 2021, 16:35
Z tym paliwem dla nerwicy to się zgadzam :/
Odpisz
9 października 2021, 14:36
troche rel
w sensie ja w ogóle nie czuje zadnej roznicy po kawie
Odpisz
9 października 2021, 16:28
@ZSRRBall:
Odpisz
Edytowano - 9 października 2021, 16:25
Rel, nie działa na mnie kawa, nawet jakbym ją pil o 3 w nocy
Odpisz
9 października 2021, 16:18
mi po kawie się chce spać
Odpisz
9 października 2021, 14:42
Ja po kawie (piję tylko mrożoną bo normalnej mi się nie chce robić ) to mam chillout totalny i nie ma obcji bym zrobiła to przez co piłam kawusię
Odpisz
9 października 2021, 14:25
Odpisz
8 października 2021, 13:53
Rel
Odpisz
8 października 2021, 12:40
7 Antworten Sehen.
Brzmi groźnie.
Odpisz
8 października 2021, 11:12
Kakao
-Fajny smak
-Dobra cena
-Ładne opakowanie
Odpisz