Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

8 października 2021, 13:26

To nie chlej jej tyle. K...a 4 filiżanki i pewnie fusów, więcej niż mleka.

Avatar splashradek

12 października 2021, 17:01

jakiego mleka? Kawa tylko czarna jak smoła.
Reszta to napoje kawowe.

Avatar
kroganin

12 października 2021, 17:52

@splashradek: Jak jest zbyt czarna to może podj...ć ci portfel

Avatar splashradek

12 października 2021, 20:23

z faktami nie ma co dyskutować

Avatar Mythe

12 października 2021, 17:21

Sama prawda, piję kawę dla smaku i po to by się z rana wysrać.

Avatar ArikaLightCrystal

9 października 2021, 22:35

jak jak wypije kawę to poniej śpie jak zabita

Avatar Veeebs

9 października 2021, 22:10

Ja po kawie jestem tylko śpiąca. Kiedyś wypiłam osiem kubków i powiem tylko że nie czuje żadnej różnicy, z kawą czy bez

Avatar BloodyEyes

9 października 2021, 16:23

O co chodzi z rozmową z elektrycznością

Avatar Racibor

Edytowano - 9 października 2021, 19:50

@BloodyEyes: chyba to zwykle wyolbrzymienie że masz jakiś odjazd, raczej zwykły żart

Avatar BloodyEyes

9 października 2021, 22:02

@Racibor: a ok bo po 8 kawach nawet nic mi nie było poza Hertzklekotami

Avatar niggiddu

9 października 2021, 17:11

Szczególnie polecam Yerbę. Daje więcej energii niż kawa i jednocześnie uspokaja.

Avatar Reciatan_Zawsze_Tanio

9 października 2021, 16:35

Z tym paliwem dla nerwicy to się zgadzam :/

Avatar ZSRRBall

9 października 2021, 14:36

troche rel
w sensie ja w ogóle nie czuje zadnej roznicy po kawie

Avatar meeho

9 października 2021, 16:28

Avatar meeho

Edytowano - 9 października 2021, 16:25

Rel, nie działa na mnie kawa, nawet jakbym ją pil o 3 w nocy

Avatar
Konto usunięte

9 października 2021, 16:18

mi po kawie się chce spać

Avatar Wikidoom

9 października 2021, 14:42

Ja po kawie (piję tylko mrożoną bo normalnej mi się nie chce robić ) to mam chillout totalny i nie ma obcji bym zrobiła to przez co piłam kawusię

Avatar Darwidx

9 października 2021, 14:25

Avatar Dykta

8 października 2021, 13:53

Rel

Avatar Tajdeus

8 października 2021, 12:40

7 Antworten Sehen.
Brzmi groźnie.

Avatar Boberek00

8 października 2021, 11:12

Kakao
-Fajny smak
-Dobra cena
-Ładne opakowanie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Brawo za czujność!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka