memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 października 2021, 11:42
Ja piracę tylko DLC Bo 1000 zł za pełną grę to przesada, wystarczy to 250
Odpisz
Edytowano - 12 października 2021, 11:52
@makapakajekurczaka: lepiej się takimi rzeczami nie chwalić, ale rozumiem twoje postępowanie też mnie wk...ia ta pazerna polityka Paradoxu
12 października 2021, 16:27
moim zdaniem jest spoko, ponieważ gra żyje bardzo długo. A co do ceny polecam enebę(z kodek KRL 3% taniej)
12 października 2021, 23:54
Eneba i KRL z rigczem
Edytowano - 13 października 2021, 00:07
@ideym: na enebie to się można dać łatwo zrobić w wała lepiej omijać
12 października 2021, 10:04
Ale ja tylko chciałem Apocalypse!
12 października 2021, 13:46
@ultron64: A ja Nemezis, tylko gram na konsoli :(
12 października 2021, 11:54
Tak
12 października 2021, 11:01
no ja np zaj...lem im 600 zyla za dorpat
8 października 2021, 16:02
Nie wytłumaczysz
8 października 2021, 14:55
Złodziejska polityka dlc
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 października 2021, 11:42
Ja piracę tylko DLC
Bo 1000 zł za pełną grę to przesada, wystarczy to 250
Odpisz
Edytowano - 12 października 2021, 11:52
@makapakajekurczaka: lepiej się takimi rzeczami nie chwalić, ale rozumiem twoje postępowanie
też mnie wk...ia ta pazerna polityka Paradoxu
Odpisz
12 października 2021, 16:27
moim zdaniem jest spoko, ponieważ gra żyje bardzo długo. A co do ceny polecam enebę(z kodek KRL 3% taniej)
Odpisz
12 października 2021, 23:54
Eneba i KRL z rigczem
Odpisz
Edytowano - 13 października 2021, 00:07
@ideym: na enebie to się można dać łatwo zrobić w wała
lepiej omijać
Odpisz
12 października 2021, 10:04
Ale ja tylko chciałem Apocalypse!
Odpisz
12 października 2021, 13:46
@ultron64: A ja Nemezis, tylko gram na konsoli :(
Odpisz
12 października 2021, 11:54
Tak
Odpisz
12 października 2021, 11:01
no ja np zaj...lem im 600 zyla za dorpat
Odpisz
8 października 2021, 16:02
Nie wytłumaczysz
Odpisz
8 października 2021, 14:55
Złodziejska polityka dlc
Odpisz