"Pan Tadeusz" to "Zemsta" - wersja rozszerzona - change my mind
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2024, 15:58
Spor o zamek
Odpisz
30 października 2021, 20:47
Sami swoi
Odpisz
12 października 2021, 17:50
Podobno Fredro napisał "Zemstę" w odpowiedzi na "Pana Tadeusza"
Odpisz
9 października 2021, 09:40
"Zemsta" lepsza imo
tadek ssie nudziarską pałę
Odpisz
9 października 2021, 09:45
+1
Odpisz
9 października 2021, 10:20
Zgadzam się, chociaż "Pan Tadeusz" też miał swoje momenty np. bitwa z Rosjanami w Soplicowie.
Odpisz
9 października 2021, 12:18
Nwm czy powinienem się chwalić, ale płakałem na spowiedzi Jacka Soplicy
Odpisz
11 października 2021, 16:44
Zemsta to jedna z moich ulubionych lektur.
Pan Tadeusz momentami mnie męczył, ale jak patrze na fabułę i niektóre momenty to myślę że Tadzio był w sumie spoko
Ale Zemsta i tak lepsza, k...a Papkin
Odpisz
11 października 2021, 16:51
@BardzoOryginalnaNazwa: k...a Papkin to jest gość, a nie jakiś tam Gerwazy czy inny Soplica
Odpisz
11 października 2021, 19:48
osobiście bardzo lubię zemstę, ale Pan Tadeusz to jest majstersztyk, 12 ksiąg ponadczasowej powieści z barwnymi postaciami i zabawnymi scenami napisanych wierszem.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 19:50
@plastikowy_dinozaur: to że jest napisany wierszem to chyba jedyna jego zaleta
szybciej się przelatuje przez te ściany nudnego tekstu i lektura odhaczona
Odpisz
11 października 2021, 19:52
o nie! Tak nie można mówić. Czy ty w ogóle masz rozum i godność człowieka?
Odpisz
11 października 2021, 19:56
@plastikowy_dinozaur: Akurat osobiście wiersz uznaję za wadę, ponieważ mniej się z tego rozumie
Odpisz
11 października 2021, 19:57
@polishplayer21: mniej rozumiesz, bo słabo jesteś obeznany ze słownikiem języka polskiego
Odpisz
11 października 2021, 19:59
@plastikowy_dinozaur: można, gdyż właśnie to zrobiłem
a rigcz to ja mam zawsze i wszędzie
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 23:04
Osobiście Czytam teraz Pana Tadeusza i jestem zachwycony
Odpisz
11 października 2021, 23:06
@Wenglowyrycerz: Zemsta się trochę kupy dupy nie trzyma jak dla mnie za krótka
Odpisz
11 października 2021, 19:20
Są jeszcze oni
Odpisz
9 października 2021, 10:25
To mało znany fakt, ale w Romeo i Julii też małżeństwo pogodziło 2 zwaśnione rody
Odpisz
11 października 2021, 16:45
@kazdan480: Tylko, że tam się pogodzili jak dzieciaki zaliczyły zgona
Ale małżeństwo pogodziło rody, więc jednak się liczy (mem nie mówi, ze parka musi być żywa)
Odpisz
11 października 2021, 16:41
W "Romeo i Julia" Też się prawie udało
Odpisz
9 października 2021, 18:32
sami swoi
Odpisz
9 października 2021, 10:18
Romeo i Julia też się zalicza
Odpisz
9 października 2021, 10:26
@Landark: kurde, pierwszy byłes
Odpisz
9 października 2021, 09:51
pan sradeusz
Odpisz