Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2021, 14:23
Tymczasem ja co dzisiaj piłam zieloną herbatę. Kolege jednego na rzygi po niej zebrało i prawie się w sumie zrzygał.
Odpisz
16 października 2021, 22:08
@pieselbialy: mi po zielonej herbacie zawsze chce się srać
Odpisz
16 października 2021, 21:02
Czy tylko ja tak mam iż po wypiciu energetyków dalej jestem zmęczony, tylko zasnąć nie mogę?
Odpisz
11 października 2021, 08:38
A ja jadę od tyłu, ale nie mogę wyjść z etapu zielonej herbatki
Odpisz
11 października 2021, 08:00
Było
Odpisz
10 października 2021, 22:21
Było
Odpisz
10 października 2021, 21:20
Było
Odpisz
Edytowano - 9 października 2021, 17:56
upadku? to ty chyba opie na łeb upadłeś
herbatkę piją tylko szefy 😎
Odpisz
9 października 2021, 17:58
nikogo tym nie nabierzerz narkomanie
Odpisz
9 października 2021, 17:59
@Smrodek_: spadaj smrodzie
dorośli tu piszą
Odpisz
9 października 2021, 18:01
srednia wieku na tej stronie to moze jakies czternascie lat
Odpisz
9 października 2021, 18:05
@Smrodek_: to co tu jeszcze robisz?
zaniżasz tylko
Odpisz
9 października 2021, 18:07
iloraz inteligencji moze i tak ale zdecydowanie nie wiek
Odpisz
10 października 2021, 08:59
@Smrodek_: smrodek teraz
Odpisz
Edytowano - 10 października 2021, 21:05
@Murarzowa: plusem niskiej samooceny i zerowej motywacji jest to ze otrzymujesz bonusowy headstart do kazdej dyskusji w internecie
Odpisz
10 października 2021, 21:07
@Murarzowa: nie ośmieszaj się
jestem najlepszy, zawsze wygrywam
przegrana jest fizycznie niemożliwa
Odpisz
10 października 2021, 22:33
no to przegrałeś psychicznie
Odpisz
10 października 2021, 22:44
@Murarzowa: prawa Wszechświata są wszędzie matołku, a jednym z nich jest niemożliwość mojej przegranej
wygrywam zawsze i wszędzie
Odpisz
11 października 2021, 02:34
@Smrodek_: mam 16 lat
Odpisz
11 października 2021, 06:41
@dominiussmarinet: mowie tu o sredniej
Odpisz
11 października 2021, 06:48
@Smrodek_: no ale dużo tu osób z takim wiekiem
Odpisz
11 października 2021, 07:35
@dominiussmarinet: no ta dlatego srednia nie jest jeszcze nizsza
Odpisz
9 października 2021, 17:56
Dieses Mem ist gewesen: https://memy.jeja.pl/276257,od-kawy-sie-zaczyna.html
Odpisz