Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
To musiało być męczące
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2021, 20:08
jeszcze abym wiedział co to za tag
Odpisz
11 października 2021, 20:11
Euro Truck Simulator 2
Odpisz
11 października 2021, 21:02
zawsze masz wujka google ja znalazłem od razu
Odpisz
11 października 2021, 21:23
@KrosaK: bruh
Odpisz
12 października 2021, 19:49
Coś nie pasuje?
Odpisz
12 października 2021, 20:21
nie mam problemu do tego że się zapytałeś ale dla ciebie byłoby łatwiej to wyszukać samemu jeśli ta odpowiedź była do mnie bo odpisałeś sobie
Odpisz
12 października 2021, 20:53
@Darkolinek: Pisałem do siebie bo chciałbym się dowiedzieć za co 4 wdółstrzałki, a myślę że moja reakcja była odpowiednia.
Odpisz
12 października 2021, 22:05
A okej to sorry
Odpisz
12 października 2021, 21:05
Mieli, taka sytuacja. Pokłóciłem się z sąsiadem (to bogaty sąsiad, ma zamek) i sytuacja zaostrzyła się. Pewnego dnia miałem dosyć, napadłem mu ten zamek, on w ofercie spalił mi dom. W końcu jednak uspokoiliśmy sytuację, ale sąsiad zażądał rekompensaty za zniszczony zamek - 500 sztab złota i dużo kamieni i cegieł na odbudowę. Nie mam tyle. Co robić? Może mnie zabić!
Odpisz
12 października 2021, 21:06
@Pan_Schaboszczak: Zapomniałem dodać tagu:
#AoE2
Odpisz
12 października 2021, 20:56
Jejaki taka sytuacja. W moim państwie brakowało ropy więc skolonizowałem wyspę z ropą i założyłem tam małe miasteczko tylko do wydobycia ropy i transportu jej do głównego miasta, niestety inne potężne państwo też chciało tę wyspę i zażądali 200 000$ rekompensaty, a że nie miałem szans w wojnie z nimi to się zgodziłem biorąc kredyt aby to spłacić. Teraz mam 150 000$ długu a co gorsza ten się pogłębia bo nie stać mnie na spłacanie rat, co robić?
Odpisz
12 października 2021, 20:57
@Sebzer: a zapomniałem tagu
#Anno1800
Odpisz
11 października 2021, 20:28
Odpisz
11 października 2021, 20:35
@Czaderek07: Euro
Truck
Simulator
2
Odpisz
11 października 2021, 20:36
@Czaderek07: Ciągle gadają o jakimś długu kolesia ale okazuje się że w grze wideo miał tak naprawdę te długi.
Odpisz
11 października 2021, 20:37
Aaaaaa ok, dobra jestem debilem XD dzięki.
Odpisz
12 października 2021, 07:11
@Czaderek07: spoko
*cytat braci koala*
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 21:01
Mirki, taka sytuacja. Inwestowałem w przemyśle włókienniczym na terenie USA i wnet wyskoczyłem z całego kapitału, w wyniku negatywnych zjawisk w ostatnich miesiącach na giełdzie. Niestety zdolność kredytowa wykorzystana na maksa, skończyłem już zapinanie budżetu i mam dług na 70 000 funtów. Spłaciłem z różnych źródeł, głównie z Europejskich banków, ale tylko na miesiąc. Moje pytanie, co robić ?
Odpisz
12 października 2021, 00:11
@Darwidx: Sorry, zapomniałem o tagu:
#victoria2
Odpisz
11 października 2021, 23:08
Po pierwszej jego wiadomości domyslilem się że to Ets2
Odpisz
11 października 2021, 21:16
Czyli gdzieś istnieją dobrzy ludzie ❤️
Odpisz
11 października 2021, 20:58
dobry content wykopałeś opie
Odpisz
11 października 2021, 20:56
O kurde ale jaja
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 20:36
Puenta zrobila mi dzień. Przypomniało mi sie jak kiedyś przychodzę jako dzieciak ze szkoły a matka z łzami w oczach że pobili ojca. Ja sie pytam kto. Ona że nie wie. Pytam jak wyglądali. A ona że tacy groźni i że z bronią, Pytam gdzie on jest. On że leży w wodzie nadal chyba. Pytam kto zabrał i dokąd . Mowi że chyba niemcy . No to dopytuje co to za lumpy dalej. A ona że lumpy ubrani na czerwono chyba i takie czorne włosy mieli i miecze. WTF już wtedy troche mi strach o ojca przeszedł i pojawiał sie banan. Jakie lumpy pytam dalej . Ona że nie wie bo po angielsku czy niemiecku gadali. Wchodzę na piętro do swojego pokoju a ojciec siedzi próbuje grac na padzie w Gothica z torrentów którego ściągnąłem ale jeszcze nie odpalałem
Odpisz
11 października 2021, 20:19
Mieli nas w pierwszej połowie
Nie kłamię
Odpisz
Edytowano - 11 października 2021, 16:18
Mam wrażenie że specjalnie nie dodał tagu
Odpisz
11 października 2021, 15:20
Odpisz
11 października 2021, 14:52
Szlachta wybrała na króla Stanisława gusta Poniatowskiego, ponieważ Au wrzucił OP na jeja
Odpisz
11 października 2021, 14:48
Ale złoto
Odpisz