Moje najmroczniejsze lęki #14
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Ikony
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca, 08:40
Mam trypofobię :(
Odpisz
20 marca 2024, 22:46
Dzięki za kolejną fobię.
ała moje ręce
Odpisz
18 sierpnia 2020, 12:54
People with tropophobia disliked it
Odpisz
13 marca 2014, 09:54
A najlepszy jest "bród" :)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 12:53
@Cloverine: brudu w bród
Odpisz
12 maja 2018, 07:21
też taj kiedyś miałem
tylko też ja stopach
i budziłem się w nocy
Odpisz
28 kwietnia 2018, 07:53
*DISGUSTED SCREEEEEEEEEEEEEEEEEEECH*
Odpisz
12 marca 2014, 18:32
chore.
Odpisz
13 maja 2017, 22:33
@diablica222: jak mój mózg
Odpisz
30 kwietnia 2016, 18:27
Brud*.
Odpisz
24 października 2015, 15:48
Taka złośliwość naszego mózgu.
Jakby chcąc nas przestraszyć podsyła nam dziwne wizje.
Na przykład: Przeczytasz Mini-Horror o Demonach obserwujących Cię zza ściany.
Wiesz że to nieprawda, ale od razu zaczynasz czuć na sobie czyjeś spojrzenie...
Przyznać się - Kogo jeszcze zaswędziała ręka gdy czytał teraz o tych robakach?
Siła sugestii, Moi Drodzy...
Odpisz
27 stycznia 2015, 10:32
miałam ten sen tylko że ze stopą
Odpisz
12 marca 2014, 22:08
Ciekawewe ile osob spojrzalo na swoje rece:)
Odpisz
12 marca 2014, 21:36
Bioshock! Ja bym się cieszyła z plazmida :P
Odpisz
8 marca 2014, 11:36
Aż sam poczułem te insekty w rękach .-.
Odpisz
12 marca 2014, 17:03
@saskacz: Cukrzyca!!
Odpisz
12 marca 2014, 17:54
@majki909: Chyba skojarzylo Ci sie ze "Stopą Cukrzycową" w której larwy pewnego robaka są w twojej stopie <google grafika nie gryzie>.
Odpisz
12 marca 2014, 18:18
@saskacz: <ale obrzydza>
Odpisz
12 marca 2014, 18:34
za pierwszym razem tak ale potem nie.
Odpisz
12 marca 2014, 18:39
@saskacz: nie nie o to
Odpisz
12 marca 2014, 17:53
Gytytr.
Odpisz
7 marca 2014, 22:42
Ktoś tłumaczy i jest na głównej (jak wszystko z tej serii)
Odpisz