Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ILaughAtMyOwnJokes

26 marca, 08:40

Mam trypofobię :(

Avatar Smerfastycznie_

20 marca 2024, 22:46

Dzięki za kolejną fobię.

ała moje ręce

Avatar Spider007

18 sierpnia 2020, 12:54

People with tropophobia disliked it

Avatar Cloverine

13 marca 2014, 09:54

A najlepszy jest "bród" :)

Avatar Spider007

18 sierpnia 2020, 12:53

@Cloverine: brudu w bród

Avatar kuklux

12 maja 2018, 07:21

też taj kiedyś miałem

tylko też ja stopach
i budziłem się w nocy

Avatar adix53

28 kwietnia 2018, 07:53

*DISGUSTED SCREEEEEEEEEEEEEEEEEEECH*

Avatar diablica222

12 marca 2014, 18:32

chore.

Avatar mcs1555

13 maja 2017, 22:33

@diablica222: jak mój mózg

Avatar hejt123

30 kwietnia 2016, 18:27

Brud*.

Avatar Historyjka

24 października 2015, 15:48

Taka złośliwość naszego mózgu.
Jakby chcąc nas przestraszyć podsyła nam dziwne wizje.
Na przykład: Przeczytasz Mini-Horror o Demonach obserwujących Cię zza ściany.
Wiesz że to nieprawda, ale od razu zaczynasz czuć na sobie czyjeś spojrzenie...
Przyznać się - Kogo jeszcze zaswędziała ręka gdy czytał teraz o tych robakach?
Siła sugestii, Moi Drodzy...

Avatar pegaz90

27 stycznia 2015, 10:32

miałam ten sen tylko że ze stopą

Avatar pawel902

12 marca 2014, 22:08

Ciekawewe ile osob spojrzalo na swoje rece:)

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2014, 21:36

Bioshock! Ja bym się cieszyła z plazmida :P

Avatar saskacz

8 marca 2014, 11:36

Aż sam poczułem te insekty w rękach .-.

Avatar majki909

12 marca 2014, 17:03

@saskacz: Cukrzyca!!

Avatar saskacz

12 marca 2014, 17:54

@majki909: Chyba skojarzylo Ci sie ze "Stopą Cukrzycową" w której larwy pewnego robaka są w twojej stopie <google grafika nie gryzie>.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2014, 18:18

@saskacz: <ale obrzydza>

Avatar saskacz

12 marca 2014, 18:34

za pierwszym razem tak ale potem nie.

Avatar majki909

12 marca 2014, 18:39

@saskacz: nie nie o to

Avatar Witaj

12 marca 2014, 17:53

Gytytr.

Avatar majki909

7 marca 2014, 22:42

Ktoś tłumaczy i jest na głównej (jak wszystko z tej serii)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Papierowa szkoła posting

Ikony

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka