Po co komu taki komputer?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2021, 22:47
Ja który kupił rtx 3070 za 2100zł
Odpisz
15 października 2021, 23:04
@gierohehe: kupiłam nową kartę za 600zł
A teraz ludzie mi 1000zł oferują za używaną
Odpisz
15 października 2021, 23:23
@Murarzowa: jaką
Odpisz
15 października 2021, 23:42
@gierohehe: graficzną
Odpisz
16 października 2021, 00:20
@Murarzowa: ok
Odpisz
16 października 2021, 00:21
@gierohehe: ale ja jest jakakolwiek karta
graficzna za 600zł to się opłaca
Odpisz
11 października 2021, 15:24
rel
jak kupowałem ostatnio lapka, musiałem niestety się zadowolić brakiem dedykowanej grafiki i jechaniem na integrze
kilka lat temu za tę samą cenę spokojnie bym znalazł coś z geforcem czy innym radeonem, a teraz to jedna wielka ...jnia
Odpisz
11 października 2021, 16:00
ja kupiłem radeon rx 570 za 600 zł
Odpisz
Edytowano - 15 października 2021, 20:17
co to za delikwent
Odpisz
Edytowano - 15 października 2021, 20:49
no i w tym rzecz, gtx 570 jest już stary i powinien kosztować połowe z tego
Odpisz
15 października 2021, 20:52
@Sebzer: lepsze 600 niż 500000k
Odpisz
15 października 2021, 22:13
Ja złożyłem kompa miesiąc temu, GTX 1650, Ryzen 5 1600 AF, 16GB ramu, płyta główna od Gigabyte z promocji na x-kom, ogółem dużo było promocji na x-kom miesiąc temu, dysk 520GB i wyszło 3200zł (oczywiście nie wymieniłem wszystkich komponentów bo taka obudowa czy dodatkowe chłodzenie mniej istotne), sama karta graficzna 1500zł, droga bo droga, ale sytuacja ch*jowa, a aktualnie to nowa 1650tka już jest minimum 1650 z tego co ostatnio widziałem, a nie ma ich dostępnych, chyba że za 2k XD Natomiast 1050tka TI jest aktualnie najgorszym wyborem bo sama kosztuje ponad 1000zł, co to się porobiło ¯\_(ツ)_/¯ Poczekałbym z kupnem gdyby nie to, że sytuacja była, jest i będzie gówniana jeszcze przynajmniej pół roku do roku, a nie ma pewności że nie przez kilka lat, bo już zawyżone ceny i brak dostępności trwa od dawna
Odpisz
15 października 2021, 21:01
Ja kupiłem piwo za 1,50 PLN
I Marcela Sabitzera za 32 mln EUR
Do tego bułkę za 29 groszy (POLSKICH!)
Dopłaciłem 4,38 USD za galon paliwa w San Diego
Dałem Łukaszence resztę, czyli 78 rubli białoruskich (BYN)
A będąc Jeffem Bezosem wisiało mi to koło pitka, którego zobaczył William Shatner, gdy lałem do wiaderka po ogórkach kiszonych, lewitując 105 kilometrów nad powierzchnią Ziemi
Odpisz
15 października 2021, 21:06
@dominichouse: co
Odpisz
15 października 2021, 22:07
@Spider007: On był w chwili pisania komentarza wyżej niż większość z nas
Odpisz