Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vikusxxx

14 lutego 2022, 23:34

Z fortnire'a lepszy

Avatar NormalnyCzlowiek

5 listopada 2021, 22:59

K...a ale boomerskie

Avatar placuch126

17 października 2021, 21:27

o sobie umarłem na chwileczke

Avatar DoktorZarazy

12 października 2021, 09:38

Chciałbym aby dzisiejsze dzieci nerfami się strzelały a nie jedyne co na dworze robią to albo ida po lody ekipy do sklepu albo pokemonów szukają

Avatar
getstickbuggedlol

12 października 2021, 16:01

@DoktorZarazy: a ja chciałbym żeby strzelali do siebie z prawdziwej broni palnej /s

Avatar ImBruhHammood

13 października 2021, 16:18

też ale bez /s

Avatar
getstickbuggedlol

13 października 2021, 19:40

@ImBruhHammood: tak właściwie to się zgadzam się, ale chciałem dać szczypty trollingu ale żeby nie wyglądało, że nie zgadzam się z subopem, że naśmiewam się z jego opinii

Avatar BETA_5

15 października 2021, 14:46

ale to nie Ameryka

Avatar IkarAviator

16 października 2021, 23:18

miałem pierwsze nerfy na rzepy czerwony vs niebieski pistolecik. Jak ja się z tego cieszyłem

Avatar IkarAviator

16 października 2021, 23:16

wszyscy mieli nieskończone apteczki i jakiś absolutny plot armor. Dobrze umrzeć też trzeba umieć

Avatar pieselbialy

15 października 2021, 20:01

Na amunicje można było kamyków używać

Avatar Knietjan

15 października 2021, 19:17

Ale od rapidstrike'a proszę się odczepić

Avatar
Konto usunięte

15 października 2021, 19:14

Pamiętam jak raz kolega do mnie przyszedł i zrobiliśmy walke na miecze ze styropianu i potem braliśmy pełno taśmy żeby je naprawiać i ze złamanych części robić ulepszenia i na drugi dzień mie ręce bolały i musiałem odkurzać (tak ta walka była w domu) ale było warto

Avatar MeenziPL

15 października 2021, 16:55

Avatar Nikodem8378

15 października 2021, 16:13

Kiedyś miałem taki idealny patyk co wyglądał jak broń i go zabrałem do domu i na drugi dzień był złamany jego pierwsza część była u mnie w pokoju a druga u mojego brata z częścią gdzie była taka rączka. Mój brat siedział z tym i powiedział z uśmiechem "ręce do góry" a ja "coś ci się pomyliło raczej wypnij tyłek mały darmozjadzie" i go zlałem za takie coś

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

15 października 2021, 15:56

Kurła kiedyś to było

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

15 października 2021, 15:41

oj nie nie nie, zamiast "aa nie żyję" powinno być:
"a ja mam kamizelkę kuloodporną!"
"a ja mam specjalną amunicję przeszywającą kamizelki~!"
"ta? i co z tego jak pole siłowe zatrzymuje amunicję przeszywającą kamizelki :P"

Avatar DiabVCH

15 października 2021, 15:38

Kij z gównem

Avatar Aavikkoo

15 października 2021, 15:22

Ja jestem z przełomu więc miałem obydwa

Avatar nwmjakomdacnazwexd

15 października 2021, 15:15

👈
koszyk na czerwone, bo emotka: \_________/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Szybki jak błyskawica

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka