Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2022, 23:34
Z fortnire'a lepszy
Odpisz
5 listopada 2021, 22:59
K...a ale boomerskie
Odpisz
17 października 2021, 21:27
o sobie umarłem na chwileczke
Odpisz
12 października 2021, 09:38
Chciałbym aby dzisiejsze dzieci nerfami się strzelały a nie jedyne co na dworze robią to albo ida po lody ekipy do sklepu albo pokemonów szukają
Odpisz
12 października 2021, 16:01
@DoktorZarazy: a ja chciałbym żeby strzelali do siebie z prawdziwej broni palnej /s
Odpisz
13 października 2021, 16:18
też ale bez /s
Odpisz
13 października 2021, 19:40
@ImBruhHammood: tak właściwie to się zgadzam się, ale chciałem dać szczypty trollingu ale żeby nie wyglądało, że nie zgadzam się z subopem, że naśmiewam się z jego opinii
Odpisz
15 października 2021, 14:46
ale to nie Ameryka
Odpisz
16 października 2021, 23:18
miałem pierwsze nerfy na rzepy czerwony vs niebieski pistolecik. Jak ja się z tego cieszyłem
Odpisz
16 października 2021, 23:16
wszyscy mieli nieskończone apteczki i jakiś absolutny plot armor. Dobrze umrzeć też trzeba umieć
Odpisz
15 października 2021, 20:01
Na amunicje można było kamyków używać
Odpisz
15 października 2021, 19:17
Ale od rapidstrike'a proszę się odczepić
Odpisz
15 października 2021, 19:14
Pamiętam jak raz kolega do mnie przyszedł i zrobiliśmy walke na miecze ze styropianu i potem braliśmy pełno taśmy żeby je naprawiać i ze złamanych części robić ulepszenia i na drugi dzień mie ręce bolały i musiałem odkurzać (tak ta walka była w domu) ale było warto
Odpisz
15 października 2021, 16:55
Odpisz
15 października 2021, 16:13
Kiedyś miałem taki idealny patyk co wyglądał jak broń i go zabrałem do domu i na drugi dzień był złamany jego pierwsza część była u mnie w pokoju a druga u mojego brata z częścią gdzie była taka rączka. Mój brat siedział z tym i powiedział z uśmiechem "ręce do góry" a ja "coś ci się pomyliło raczej wypnij tyłek mały darmozjadzie" i go zlałem za takie coś
Odpisz
15 października 2021, 15:56
Kurła kiedyś to było
Odpisz
15 października 2021, 15:41
oj nie nie nie, zamiast "aa nie żyję" powinno być:
"a ja mam kamizelkę kuloodporną!"
"a ja mam specjalną amunicję przeszywającą kamizelki~!"
"ta? i co z tego jak pole siłowe zatrzymuje amunicję przeszywającą kamizelki :P"
Odpisz
15 października 2021, 15:38
Kij z gównem
Odpisz
15 października 2021, 15:22
Ja jestem z przełomu więc miałem obydwa
Odpisz
15 października 2021, 15:15
👈
koszyk na czerwone, bo emotka: \_________/
Odpisz